Ölmüş Hisler

Murat Dayanan

Ölmüş Hisler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-25
YAZAR Murat Dayanan
ISBN 6057987273
DOSYA FORMATI 7,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gecelerden en güzeli bu gece. Yine efkarlı satırlar yine hüzünlü sözler. Sadece sakin durup düşünmeler... İçinde kopan hiçbir şeyi yine bilmeyecekler. Sen eridikçe herkes yüceldi sanacak. Sana yine efkarlı geceler kalacak.Sana yazıyorum yine yüreği güzel, ne satırlar geçti yine içimden. Ne cümleler geçti bilemezsin, bilmeyeceksin sevdamı. Bırakmam artık yakamazsın canımı. Hasretimi dile getirmek istiyorum. Bu gece sabahı çıkarır mı? Çıkarır ama seni benden çıkarmadı, çıkaramadı. Özlemdi seni bana andıran. Hasretti yine içimi burkan.Hiç olmayacaksın bu yüzden yaram.Sana yazıyorum yine yüreği güzel, seni senden daha çok seviyorum. Evet sana senden daha çok hasretim. Yüreğindir Rabbime emanetim. Sana yazıyorum yine yüreği güzel, hiç ummadık bir anda yıkacaksın beni hiç olmadık bir anda yakacaksın içimi. Biliyorum hiçbir zaman sevemeyeceksin benim seni sevdigim gibi. Bu gece yine yazıyorum sana olan hasretimi. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölmüş Hisler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölmüş Hisler.

...e. Yine efkarlı satırlar yine hüzünlü sözler ... Ölmüş Hisler - Murat Dayanan : %10 İndirimli ... . Sadece sakin durup düşünmeler... İçinde kopan hiçbir şeyi yine bilmeyecekler. Sen eridikçe herkes yüceldi sanacak. Ölmüş Hisler [ Süheyil Aydın ]. 20 TL. Gecelerden en güzeli bu gece. Yine efkarlı satırlar yine hüzünlü sözler. Sadece sakin durup düşünmeler... İçinde kopan hiçbir şeyi yine bilmeyecekler. Sen eridikçe herkes yüceldi sanacak. Gecelerden en güzeli bu gece. Yine efkarlı sat ... Ölmüş Hisler - Ürünler 2019 ... . Gecelerden en güzeli bu gece. Yine efkarlı satırlar yine hüzünlü sözler. Sadece sakin durup düşünmeler... İçinde kopan hiçbir şeyi yine bilmeyecekler. Sen eridikçe herkes yüceldi sanacak. Ölmüş Hisler. Ölmüş Hisler. Yazar: Süheyil Aydın Yayinevi: Diga Kitap. Gecelerden en güzeli bu gece. Yine efkarlı satırlar yine hüzünlü sözler. Sadece sakin durup düşünmeler... İçinde kopan hiçbir şeyi yine bilmeyecekler. Sen eridikçe herkes yüceldi sanacak. Ölmüş Hisler. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Diga Kitap. ? Türkçe. Ölmüş hisler. İngilizce. Dead feelings. Ortada kalmasın kabrine koyun, Ruhuna Fatiha insanlık ölmüş. Gerçi boş verin siz sahip çıkmayın, Ölen ölmüş deyip kafa takmayın, Ardından üzülüp ağıt yakmayın, Ruhuna Fatiha insanlık ölmüş. Ölmüş Hisler. Dünyadaki olmuş ve olacak şeyleri müzakere ederler. (17) Tıpkı dünyada müjde getiren birinin karşılandığı gibi. (Bu esnada yeni ölmüş olanın ruhunu getiren melekler) derler ki Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölmüş Hisler. Süheyil Aydın. Kitap Tanıtımı. Gecelerden en güzeli bu gece. Yine efkarlı satırlar yine hüzünlü sözler. Sadece sakin durup düşünmeler. . . İçinde kopan hiçbir şeyi yine bilmeyecekler....