Küçük Prens (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe)

Antoine De Saint Exupery

Küçük Prens (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-23
YAZAR Antoine De Saint Exupery
ISBN 9754738193
DOSYA FORMATI 11,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İki Dil Bir Kitap-Osmanlıca Türkçe serisinden yayınlanan bu kitap, çocuk klasikleri arasında yer almasına rağmen her yaş grubu için temel kitaplardan biri olarak kabul edilen Küçük Prens adlı eserin tercümesidir. Osmanlıca aslı ile birlikte yayınlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Prens (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Prens (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe).

...lesine güzel cümlelerle döşenmiş bir kitap ki ... Osmanlı Alfabesi - Vikipedi ... . Küçük Prens Kitap Özeti: Pilot olan yazarımız yine bir uçak seyahati sırasında bir kaza yaşar ve pilotluğunu yaptığı uçağın motoru bozulur ve pilot acil iniş yapmak zorunda kalır. Küçük Prens kitabını çocukluğunuzdan beri duyarsınız. Ben mesela ilk okuldayken okumuştum ama açıkçası bir şey anlamamıştım. Bir 'masal' oldu tebessüm ettirdi bana o kadar. Antoine De Saint Exupery: Küçük Prens Küçü ... Çocuk ve Gençlik Kitapları / Küçük Prens ... . Antoine De Saint Exupery: Küçük Prens Küçük Prens'in tek ihtiyacı bir arkadaştı. "Küçük Prens" iki sözcüğü, tüm çevirilerde büyük harfle yazılmıştır. Ancak kaynak metinde küçük harfle yazılıdır. Küçük Prens 2. Bölüm. İşte böyle. Çevremde gerçek sohbetler yapabileceğim hiç kimse olmadan, tek başıma yaşadım. Kağıdın üzerine eğilerek:" O kadar da küçük değil. Bak, uykuya yatmış"dedi. Alışveriş Listeme Ekle. Küçük Prens Özel Baskı (2 Kitap Birarada) Hakkında Bilgiler. Türü: Dünya Çocuk Klasikleri. Sayfa Sayısı: 176. Antoine De Saint Exupery. İki Dil Bir Kitap-Osmanlıca Türkçe serisinden yayınlanan bu kitap çocuk klasikleri arasında yer almasına rağmen her yaş grubu için temel kitaplardan biri olarak kabul edilen... Küçük Prens (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe ... arasında yer almasına rağmen her yaş grubu için temel kitaplardan biri olarak kabul edilen Küçük Prens adlı eserin tercümesidir. Aslında peltek S sesi ile aynıdır. Her iki peltek ses de (T̃ ve S̃) dilin dişlerin arasına değdirilmesiyle çıkarıldığı için aralarındaki farkı anlamak mümkün değildir ve hatta böyle bir fark yoktur. Örneğin: Es̃er... <[Okuma sesinin İngilizce kontrol yorum sürümü dahil] küçük prens> buBu kitap, okuyucuların okuması için uygun olan soldaki ve sağdaki çince İngilizce olan bir İngilizce çince versiyonudur....