Cahide Sultan’laÇay Saati

Cahide Sultan

Cahide Sultan’laÇay Saati
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Cahide Sultan
ISBN 6059841184
DOSYA FORMATI 7,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Verdiği tarifler tutuyor. Annemizin evindeki gibi sahici, abartısız, kolayca uygulanabilen tarifler paylaşıyor. Hem de her evde kolayca bulunan malzemeyle, bardak kaşık ölçüsüyle.Cahide'yi takip eden hanımların mutfakları şenleniyor. Kendisi de 4 çocuk annesi olan Cahide Sultan ailesi için her gün en iyisini, en sağlıklısını pişiriyor ve kendi mutfağında pişenleri paylaşıyor.Bu kitabın diğer yemek kitaplarından önemli bir farkı var. Tarifleri takipçileri seçti. Yani, en çok ilgi gören; birçok mutfakta defalarca denenmiş, tadılmış, beğenilmiş 150’den fazla tarif var bu kitapta. Tamamı fotoğraflı, en ince detayına kadar anlatılmış. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş.Cahide Sultan’ın takipçileri, bu kitapta da yer alan bazı tariflerine garantili tarifler ismini vermiş. Yazar, bu ismin hikâyesini şöyle anlatıyor: “Evde kendi kendime hazırladığım tarifleri bir blog sayfasında paylaşma ihtiyacı hissettim.Çok şükür, yazdıklarımı takip edenler, evinde deneyenler, deneme sonuçlarını bana memnuniyetle yazanlar oldu. Her biri defalarca denenen, beğenilen tariflerin namı garantili tariflere çıktı.”Kitap sadece tarif vermekle kalmıyor. Böreğin içi hamur kalmasın, kek daha iyi kabarsın diye detaylı bilgiler veren bölümler, çayı daha iyi demlemek için yazılar da hazırlanmış. Mutfakta ekonomik, pratik olmak, katkı maddelerinden uzak sofralar kurmak, evin ihtiyacını evde hazırlamak için ipuçları sunulmuş. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cahide Sultan’laÇay Saati i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cahide Sultan’laÇay Saati.

...eçerlidir. Cahide Sultan tarafından kaleme alınan Cahide Sultan'la Çay Saati Pdf İndir isimli 288 sayfadan oluşan kitap; HAYY KİTAP yayınevinin 15/10/2015 Perşembe tarihinde ve 1 ... Cahide Sultan'la Çay Saati - MaksatKitap ... . Baskı sayısı ile... Yorumlar (0). Resimler. Cahide Sultanla Çay Saati - Cahide Sultan. 24.30 TL. Cahide Sultanla Çay Saati - Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir ... Cahide Sultan'la Çay Saati - Cahide Sultan Fiyatları ... . Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. 19.45 TL. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan'ın takipçileri, bu kitapta da yer alan bazı tariflerine garantili tarifler ismini vermiş. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor çok seviliyor. Poğaçadan pastaya salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. 21.95 TL. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan'ın takipçileri, bu kitapta da yer alan bazı tariflerine garantili tarifler ismini vermiş. Cahide Sultan. insan sesi mp3. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Cahide Sultan'La Çay Saati - Cahide Sultan kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Mutfakta ekonomik, pratik olmak, katkı madelerinden uzak sofralar kurmak, evin ihtiyacını evde hazırlamak için ipuçları sunulmuş. Cahide Sultan'La Çay Saati - Cahide Sultan Web sitemizden... Cahide Sultan. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasınd...