Amok Koşucusu

Stefan Zweig

Amok Koşucusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-10
YAZAR Stefan Zweig
ISBN 6052280652
DOSYA FORMATI 12,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hindistan’dan yola çıkan bir transatlantiğin içinde herkesten saklanarak yalnızca geceleri güverteye çıkan bir doktor, zora düşmüş kendisine “yardım” için başvuran çok zengin bir kadının talebini geri çevirir. Kadının zengin ve kibirli olmasından dolayı gururuna yenik düşmüştür. Bunun üzerine duyduğu vicdan azabıyla hatasını telafi etmenin yollarını ararken, içinde büyüyüp duran amansız pişmanlığının pençesine düşer ve önüne çıkan her şeyle birlikte en sonunda kendisini de yok edeceği bir koşu tutturur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Amok Koşucusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Amok Koşucusu.

... ayrıca zweig in intiharından önce yazdığı son kitaptır ... Amok Koşucusu - Timaş Yayınları ... . Amok Koşucusu'nda yer alan öykülerin ortak izleği de intihar. Yazdığı öykülerin en başarılı örneklerinin yer aldığı bu kitapta, bir uzun öykü olan Amok Koşucusu bir baş yapıt. Ana sayfa » Amok Koşucusu. Detaylar. Bir Amok gibi durmamacasına, nereye gittiğini bilmeden her şeyiyle koşmaya başlar; bir delilik haliyle, önüne çıkan her şeyi yok ederek… Amok Koşucusu Stefan Zweig 'in kendi ruhsal durumunu en çok yansıttığı kitaplardan biri dersem yanlış olmaz. Ve Amok Koşucusu 'nu yazdıktan tam 20 yıl sonra 1942'de d ... 11: KİTAP YORUMU: Amok Koşucusu - Cahil Okur ... . Ve Amok Koşucusu 'nu yazdıktan tam 20 yıl sonra 1942'de dediğini yapıyor....