Aklın Çıkmazları

Douwe Draaisma

Aklın Çıkmazları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-09
YAZAR Douwe Draaisma
ISBN 9750823244
DOSYA FORMATI 4,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sergey Korsakov, Alois Alzheimer, James Parkinson, Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla, sendromla ya da otistik bir bozuklukla eşanlamlı olmuş saygın bilim adamları. Bu psikiyatr ve nörologların isimleri kulağa aşina gelse de, bizzat kendileri ve keşifleri sırasında içinde bulunulan koşullarla ilgili çoğunlukla pek az bilgiye sahibiz. Bu kişiler tam olarak neyi keşfetmişlerdi? Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları’yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Draaisma’nın isabetli tespitleri ve incelikli üslubu sayesinde, Asperger, Bonnet, Capgras, Clérambault, Korsakov ve Gilles de la Tourette sendromları; Alzheimer ve Parkinson hastalıkları; Broca ve Brodmann alanları; Jackson epilepsisi ve Gage matrisi hep birlikte gözlerimizin önünde canlanarak unutulmaz hikâyelere dönüşüyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aklın Çıkmazları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aklın Çıkmazları.

...ve 2. Baskı sayısı ile kitapcılardaki ... Aklın Çıkmazları Douwe Draaisma ... ... Aklın Çıkmazları %17 indirimli Sergey Korsakov,Alois Alzheimer,James Parkinson,Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla,sendromla ya da otistik bir bozuklukl. Aklın Çıkmazları. Marka : Yapı Kredi Yayınları. Barkod : 9789750823244. Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazlarıyla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman... 19.45 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe ... Aklın Çıkmazları - Douwe Draaisma | Nadir Kitap ... ... 19.45 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Follow. Oct 14, 2018 · 1 min read. Aklın Çıkmazları / Douwe Draisma. Fotoğraf: Esra Topal. 16.93 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. 18.15 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. 9789750823244. 370256. Aklın Çıkmazları. Yapı Kredi Yayınları. 20.00. Aklın Çıkmazları. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Aklın Çıkmazları Sergey Korsakov, Alois Alzheimer, James Parkinson, Hans Asperger… Hepsi de ismi bir hastalıkla, sendromla ya da otistik bir bozuklukla eşanlamlı olmuş saygın bilim adamları. Aklın Çıkmazları Douwe Draaisma Yapı Kredi Yayınları 9789750823244 Douwe Draaisma. Sepete At Hemen Al. 18.15 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı ve zaman zaman dokunaklı bir anlatımla ele alıyor. 19.45 TL. Aklın Çıkmazları-Yapı Kredi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 18.15 TL. Hastaları kimlerdi? Douwe Draaisma, Aklın Çıkmazları'yla beyin üzerine yapılan araştırmaların tarihçesini sürükleyici, aydınlatıcı v...