Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor

Nur Kutlu

Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-12
YAZAR Nur Kutlu
ISBN 9752635456
DOSYA FORMATI 8,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklarımızın inanç kavramı ile erken yaşta tanışmaları, yetişkin bir birey olduklarında yaşamlarını bu kavramla anlamlandırmaları adına büyük önem taşır. “Penguen Badi Allah’ın HAKİM İsmini Öğreniyor” isimli bu masalda Allah’ın ‘Hakim’ isminin içerdiği, ‘Yarattığı her şeyde bir hikmet olan, sırlı sebepler bulunan’ anlamlarını çocuklarımıza öğretmek amaçlanmıştır. Çocuklarımızın bu masal yardımıyla Allah’ın ‘Hakim’ ismi hakkında edindikleri bu ön fikir, ileride bu ismi çok daha iyi kavramalarına destek olacaktır.Kitabın son sayfasında, Allah’ın hangi isminin ne yönüyle anlatılmaya çalışıldığına dair bir bilgi ve ‘çocuğunuza anlatın/sorun’ alt başlığı altında da masala konu olan ismin daha iyi kavranmasına yönelik sorular bulacaksınız. 5-7 yaş grubu çocuklara ebeveynleri tarafından okunabilir. 2. ve 3. Sınıf öğrencileri, serinin tüm kitaplarını kendi başlarına zevkle okuyup rahatlıkla anlayabilirler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor.

...llah'ın isimlerini çocuklarımızın zihninde anlaşılır kılmak için onların en sevdikleri hayvanlar bu dizide konuşuyor, onların hikayeleri anlatıyor onlara Allah'ı ... Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor - Nur... | azimkitap.com ... ... Çocuklarımızın inanç kavramı ile erken yaşta tanışmaları yetişkin bir birey olduklarında yaşamlarını bu kavramla anlamlandırmaları adına büyük önem taşır. "Penguen Badi Allah'ın HAKİM İsmini... Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor için satıcı açıklaması. (#555296232). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Allah'ın isimlerini sevdiğiniz hayvanlardan dinlemek ister mi ... Penguen Badi Allahın Hakim İsmini Öğreniyor (Kürtçe) - İndirilmli... ... . (#555296232). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Allah'ın isimlerini sevdiğiniz hayvanlardan dinlemek ister misiniz? O halde bu seriyi çok seveceksiniz. "Penguen Badi Allah'ın Hakim İsmini Öğreniyor" isimli bu masalda Allah'ın 'Hakim'...