Yeşil Aslan

Roberto Piumini

Yeşil Aslan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-17
YAZAR Roberto Piumini
ISBN 9750726576
DOSYA FORMATI 6,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hiç yeşil aslan olur mu?Bir tanecik olsun bulunur mu?Yeşil aslan ve Ugo’nun sürprizlerle dolu oyunlar oynadığı adaya hoş geldiniz! Tuhaf balıklar, ürkek çiçekler, şaşkın korsanlar, konuşan volkanlar ve daha neler neler… İki arkadaşın dünyasındaki bu rengarenk maceraya herkes davetli! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeşil Aslan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeşil Aslan.

...ı yeni öğrenmiş çocuklar için Nükhet Amanoel çevirisi ve Can Çocuk Yayınları etiketiyle yayımlandı ... Yeşil Aslan - Roberto Piumini - Can Çocuk Yayınları ... ... Yeşil Aslan - Roberto Piumini - Can Çocuk Yayınları | Kitapkolik.com ... ı yeni öğrenmiş çocuklar için Nükhet Amanoel çevirisi ve Can Çocuk Yayınları etiketiyle yayımlandı. Bu sebeple Yeşil Aslan kitabını sipariş verdim. Fantastik kurgularda, gerçekten, ötelere geçişin nasıl olacağı önemlidir. Ugo ve Yeşil Aslan'ın yaşadıkları oldukça tatlı, hoş şeyler. 7.51 TL. Yeşil aslan ve Ugo'nun sürprizlerle dolu oyunlar oynadığı adaya hoş geldiniz! Tuhaf balıklar, ürkek çiçekler, şaşkın korsanlar, konuşan volkanlar ve daha neler neler… Bir tanecik olsun bulunur mu? Yeşil aslan ve Ugo'nun sürprizlerle dolu oyunlar oynadığı adaya hoş geldiniz! Tuhaf balıklar, ürkek çiçekler, şaşkın korsanlar, konuşan volkanlar ve daha neler neler…...