Danny TemplarPiramit Serüveni

Alec Sillifant

Danny TemplarPiramit Serüveni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-12
YAZAR Alec Sillifant
ISBN 6053606246
DOSYA FORMATI 3,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okullar tatil olunca Danny zamanını bilgisayar oyunlarıyla geçirmeye başlamıştı. Bu mahalleye yeni taşınmışlardı ve hiç arkadaşı yoktu. En sevdiği oyunlardan birini kazandıktan sonra, oyunda kurtardığı kahramanı kapıda görünce gözlerine inanamadı. Bu tuhaf görünüşlü kahraman acilen Mısır’a gitmeleri ve çok değerli bir taşı bulmaları gerektiğini söylüyordu. Danny için inanılmaz bir serüven başlamıştı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Danny TemplarPiramit Serüveni i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Danny TemplarPiramit Serüveni.

...irini kazandıktan sonra, oyunda kurtardığı kahramanı kapıda görünce ... Danny Templar - Piramit Serüveni Alec Sillifant ... . Okullar tatil olunca Danny zamanını bilgisayar oyunlarıyla geçirmeye başlamıştı. Okullar tatil olunca Danny zamanını bilgisayaroyunlarıyla geçirmeye başlamıştı. Bu mahalleyeyeni taşınmışlardı ve hiç arkadaşı yoktu. Danny Templar Piramit Serüveni. ₺4.55₺7.00. Okullar tatil olunca Danny zamanını bilgisayar oyunlarıyla geçirmeye başlamıştı. Bu... R_aidefix0000000406472. Danny Templar Piramit Serüveni kitabının ... Danny Templar - Piramit Serüveni ... . Bu... R_aidefix0000000406472. Danny Templar Piramit Serüveni kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Bu tuhaf görünüşlü kahraman acilen Mısır'a gitmeleri ve çok değerli bir taşı bulmaları gerektiğini söylüyordu. Danny için inanılmaz bir serüven başlamıştı. Bu tuhaf görünüşlü kahraman acilen Mısır'a gitmeleri ve çok değerli bir taşı bulmaları gerektiğini söylüyordu. Danny için inanılmaz bir serüven başlamıştı. Danny Templar - Piramit Serüveni. Okullar tatil olunca Danny zamanını bilgisayar oyunlarıyla geçirmeye başlamıştı. Bu mahalleye yeni taşınmışlardı ve hiç arkadaşı yoktu....