Olumlamalar Boyama Kitabı

Louise Hay

Olumlamalar Boyama Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-13
YAZAR Louise Hay
ISBN 6055154783
DOSYA FORMATI 11,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitaptaki güzel mandala ve illüstrasyonları boyarken kendinize şunları söyleyin: 'Bugün ben yaratıcı enerjinin içimden şifa gücü olarak akmasına izin veriyorum. Güzellik kendisini doğal olarak var ediyor' "En basit anlatımı ile olumlama düşündüğünüz veya söylediğiniz herhangi bir şeydir. İnsanların normalde düşündükleri, söyledikleri birçok şey oldukça negatiftir ve güzel deneyimler yaratmazlar. Eğer hayatınızı şifalandırmak istiyorsanız düşünce ve konuşma şeklinizi pozitif kalıplara sokmak için kendinizi yeniden eğitmelisiniz. Ve herhangi bir olumlama bu kapıyı size açar. Bu sizi değişime doğru götüren yolculukta başlangıç noktasıdır. Özünde bu olumlamalarla bilinçaltınıza: 'Ben sorumluluğumu alıyorum. Ben yapabileceğim ve değiştirebileceğim bir şeyler olduğunun farkındayım' diyorsunuz. Ben olumlamalar derken bilinçli olarak hayatınızdan bazı şeyleri çıkarmanıza veya hayatınızda yeni bir şeyler yaratmanıza yardımcı olacak sözcük ve cümlelerden bahsediyorum. O yüzden bu kitaptaki güzel mandala ve illüstrasyonları boyarken kendinize şunları söyleyin: 'Bugün ben yaratıcı enerjinin içimden şifa gücü olarak akmasına izin veriyorum. Güzellik kendisini doğal olarak var ediyor' Sanat, ruhumuzu ifade etmek ve zihinlerimizi geliştirmek için oldukça güçlü bir yoldur. Büyümeye devam etmek ve her ne formda olursa olsun yeni ve farklı yaratıcı yollar bulmak çok önemlidir - sadece yaratmak ve eğlenmek için kendinize zaman ayırın - bu size şifa getirecektir ve yeni fırsat kapıları açacaktır. Ben resim yapmaya yetmişlerime ulaştıktan sonra başladım. Renklerle ve imgelerle oynayıp onları renklendirmek ve onların beni şifalandırmasına izin vermek harika bir his. Alberta Hutchinson'un yolculuğu ise onu sanat aracılığı ile şifa bulmaya doğru götürdü. Şimdi O hikayesini kendi kelimeleri ile anlatacak."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Olumlamalar Boyama Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Olumlamalar Boyama Kitabı.

... illüstrasyonlari boyarken kendinize sunlari söyleyin Ve herhangi bir olumlama bu kapiyi size açar ... Olumlamalar Boyama Kitabı - 9786055154783 ... . Bu sizi degisime dogru götüren yolculukta baslangiç noktasidir. Ana Sayfa. Çocuk Kitapları. Okul Öncesi 2-3 Yaş. Olumlamalar Boyama Kitabı. Olumlamalar Boyama Kitabı. Yayınevi / Marka: Butik Yayınları. Barkod: 9786055154783. Olumlamalar Boyama Kitabı - Louise Hay [PDF, EPUB]. Güzellik kendisini doğal olarak var ediyor' "En basit anlatımı ile olumlama düşündüğünüz veya söylediğiniz herhangi bir şeydir. Ad: Olumlamalar Boyama Kitabı, Yazar: Louisa L. Hay, Yayınevi: Butik Yayınları, Kategori: Kitap ... Olumlamalar Boyama Kitabı Butik Yayınları ... . Ad: Olumlamalar Boyama Kitabı, Yazar: Louisa L. Hay, Yayınevi: Butik Yayınları, Kategori: Kitap Yüzlerce farklı online satış sitesinde ilgili kitap aranmıştır. Bu ürün şu an için temin edilememektedir. Bu kitaptaki güzel mandala ve illüstrasyonları boyarken kendinize şunları söyleyin Ve herhangi bir olumlama bu kapıyı size açar. Bu sizi değişime doğru götüren yolculukta başlangıç noktasıdır. Olumlamalar Boyama Kitabı. ₺5.96₺9.17. Bu kitaptaki güzel mandala ve illüstrasyonları boyarken kendinize şunları söyley... R_aidefix0000000662740. Ürün Adı: Olumlamalar Boyama Kitabı Ürün Kodu: 9786055154783 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt Çevirmen: Louise Hay. Search Limit. Koleksiyon Seç Açık Erişim Kaynaklar E-Kitap Online Kütüphane II. Abdülhamid Han Fotoğraf Albümleri Dijital Tez Koleksiyonu Atatürk İlk. ve İnk. Tar....