Matematik Bulmacaları / Etkinlik Kartları

Kollektif

Matematik Bulmacaları / Etkinlik Kartları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-18
YAZAR Kollektif
ISBN 9752421851
DOSYA FORMATI 4,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kartlarla çocuklar bir yarıdan labirentte yolunu bulmaya çalışırken diğer yandan matematik problemleri çözmeye çalışacak. Çocuğunuz oyun oynarken hem matematik yeteneğini ve konsantrasyonunu geliştirecek hem de mantığını test etme fırsatı bulacak.Silinebilir Kalem Hediyeli.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matematik Bulmacaları / Etkinlik Kartları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matematik Bulmacaları / Etkinlik Kartları.

...ada'dan satın alın! Etkinlik Kartları Matematik Bulmacaları ... Etkinlik Kartları Matematik Bulmacaları - MaksatKitap ... . Bu kutu çocukların çok eğleneceği matematik bulmacalarıyla dolu. 11.02 TL. Bu kutu çocukların çok eğleneceği matematik bulmacalarıyla dolu. Silinebilir tahta kalemiyle kartların üzerine yanıtları yazabilir, sizden istenen şekilleri çizebilirsiniz. Sarah Khan. Bu kutu çocukların çok eğleneceği matematik bulmacalarıyla dolu. Silinebilir tahta kalemiyle kartların üzerine yanıtları y ... Etkinlik Kartları Matematik Bulmacaları, Sarah Khan »... - Kidega ... . Silinebilir tahta kalemiyle kartların üzerine yanıtları yazabilir, sizden istenen şekilleri çizebilirsiniz. Etkinlik Kartları Matematik Bulmacaları. + / - Yakınlaş...