Güldeste-i Necati

Mustafa Necati Ak

Güldeste-i Necati
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-01
YAZAR Mustafa Necati Ak
ISBN 9756799741
DOSYA FORMATI 12,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vaslına irgör visâlim yâ Rasûlallâh medetKalmadı asla mecâlim yâ Hâbiballâh medetŞeyh Mustafa Necâtî’nin şiirleri, bir yandan köklü tasavvuf ve irfân geleneğinin tefekkür derinliklerinde ve zirvelerinde son derce yetkin ve cesurca dolaşırken, öbür taraftan tarîkatın pratiğine de girmekte, didaktik bir usulle bu yolun erkânını da ortaya koymaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güldeste-i Necati i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güldeste-i Necati.

...ı Güldeste-i Necati Pdf Kitap İndir. Vaslına irgör visâlim yâ Rasûlallâh medet Kalmadı asla mecâlim yâ Hâbiballâh medet Şeyh Mustafa Necâtî'nin şiirleri, bir yandan köklü ... DEDEM KORKUT ÇOCUKLARA GÜLDESTE - Necati Güngör ... ... Güldeste yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Güldeste kitabına benzeyen kitaplar. Söyleyene bakma, söyletene bak. Güldeste, İskender Pala. Güldeste İ Necati, Mustafa Necati Ak. Lot no: 102. Açılış fiyatı. güldeste ne demektir? güldeste sözcüğünün toplamda 7 anlamı bulundu. güldeste. Seçme manzum ya da nesir yazılarının toplandığı dergi. Antol ... Mustafa Necati Ak - Biyografya ... . Lot no: 102. Açılış fiyatı. güldeste ne demektir? güldeste sözcüğünün toplamda 7 anlamı bulundu. güldeste. Seçme manzum ya da nesir yazılarının toplandığı dergi. Antoloji de denebilir. Necati Güngör. 0,0 / 5 0 kişi · 0 yorum · 76 okunma · 0 tavsiye. "Misali" mahlasıyla şiirler yazan Gülbaba'nın eserleriyle ilgili Miftahü'l Gayb ve Güldeste adlı yazma eserler bulunuyor. Danimarkalı Andersen ile Macar besteci J. Huszka'nın, Gülbaba'dan ilham alarak......