Gizli Plan / Serüven Avcıları

Jeanne Birdsall

Gizli Plan / Serüven Avcıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-09
YAZAR Jeanne Birdsall
ISBN 9752115361
DOSYA FORMATI 3,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Penderwick kardeşler Gardam Sokağı’ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. Ne yazık ki düşledikleri gibi bir macera yaşamaları olanaksız görünüyordu; çünkü kız kardeşi, Bay Penderwick’e evlenmesi için aday bulmakta kararlıydı. Bu da dört kız için felaket demekti. Bunun üzerine Rosalind, Skye, Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. Eh, ne de olsa bu tür yaramazlıkları ancak Penderwick kardeşler düşünebilirlerdi.Tüm bunların yanında dört kız kardeşin çözmesi gereken bambaşka sorunları, uygulamaları gereken planları ve hayalleri vardı...Sevgi, aile bağları, arkadaşlık ve kahkaha fırtınası ile dokunmuş naif bir aile romanıyla Penderwick kardeşler yine huzurlarınızda!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gizli Plan / Serüven Avcıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gizli Plan / Serüven Avcıları.

...i: Çevirmen: Jeanne Birdsall. Kitapi Katalogları ... Serüven avcıları -gizli plan: jeanne bırdsall... ... . Katalog Anasayfası. Serüven Avcıları----Gizli Plan. Yazar. Jeanne Bırdsall. 7.56 €. Bu da dört kız için felaket demekti. Bunun üzerine Rosalind, Skye, Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, k ... Gizli Plan Serüven Avcıları - 9789752115361 ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF serüven avcıları -gizli plan! Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Gizli Plan / Serüven Avcıları. Kargo dahil en ucuz12,55 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Serüven Avcıları - Gizli Plan. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Dün 23... Alış-Veriş Listeme Ekle. Gizli Plan / Serüven Avcıları. Bunun üzerine Rosalind Skye Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. ...ve Batty hemen babalarını kurtarmak i amp;ccedil;in zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. https://www.kitapesatis.com/urun/altin-seruven-avcilari-gizli-plan. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gizli Plan / Serüven Avcıları. Bunun üzerine Rosalind Skye Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. Jeanne Birdsall. Penderwick kardeşler Gardam Sokağı'ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. Ne yazık ki düşledikleri gibi bir macera yaşamaları olanaksız görünüyordu... 12.89 TL. Gizli Plan Serüven Avcıları, Altın Kitaplar Yayınevi, 12,89 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. 11.76 TL. Bu da dört kız için felaket demekti. Bunun üzerine Rosalind, Skye, Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek komik bir plan yaptılar. Gizli Plan Serüven Avcıları-Jeanne Birdsall-Altın...