İcat Çıkaranlar 1

Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
ISBN 6051631707
DOSYA FORMATI 3,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Teleskop, Mikroskop, Bilgisayar, Ampül, Fotoğraf Makinesi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İcat Çıkaranlar 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İcat Çıkaranlar 1.

... İndir. İlkokul türkçe 1 sınıf ders kitabı başıma icat çıkardım 5N1K soruları vecevapları acil ... İcat Çıkarma! - Alper İskender ... . Bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikirlerin var. Ya da teknolojik girişim projelerin var. O zaman hiç durma sen de İcat Çıkar. İcat Çıkaranlar - 1 (Teleskop - Mikroskop - Bilgisayar - Ampul - Fotoğraf makinesi) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İcat Çıkarma! yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İcat ... İcat Çıkaranlar - 1 (Teleskop - Mikroskop - Bilgisayar...) | Nadir Kitap ... . İcat Çıkarma! yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İcat Çıkarma! kitabına benzeyen kitaplar. icat çıkarmak...kesinlikle evde denemeyiniz, gidiniz başkalarının evlerinde deneyiniz, onlara faydası dokunsun, anneniz size sinirlenmesin. bir taşta iki kuş hesabı olsun. Ad: İcat Çıkaranlar 1, Yazar: Didem Rümeysa Sezginer, Yayınevi: Muştu Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Çocuklara Bilimsel Kitaplar, Barkod: 9786051631707, Sayfa Sayısı... Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( icat cikaranlar 1 ). Telefon, icat edildiği dönemde anlamsız bir oyuncak diye küçümsenmiştir.Beatles'a, gitar çalan müzik grupları döneminin sona ermek üzere olduğu İcat Çıkarma : 2 Kitaplık Set. Albert Jack. Eksik Parça. Gelin yeni yazı dizimiz Başımıza İcat Çıkaranlar ile Nikola Tesla'nın hayatına, buluşlarına yakından bakalım. Kahveler, çaylar hazırs...