Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a

Ioan James

Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-11-23
YAZAR Ioan James
ISBN 6053606307
DOSYA FORMATI 10,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ioan James bu önemli çalışmasında, günümüzden 400 yıl geriye uzanarak otuz sekiz büyük biyoloğun biyografilerini kaleme alıyor. Kitap, biyologların bilimsel başarılarının yanı sıra her biri oldukça merak uyandırıcı yaşam öyküleri üzerinde de titizlikle duruyor. Kronolojik olarak düzenlenmiş biyografilerle, biyolojinin yıllar içinde hangi toplumsal koşullarda geliştiğine dair çarpıcı bir tablo sunuluyor. Bilimsel ve biyolojik teknik ayrıntıları asgaride tutan kitap, konuya ilgi duyan bütün okurları modern gelişmeleri kolayca izlemeye davet ediyor. Büyük Biyologlar 'da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç hayat hikâyelerini okurken bir yandan da modern tıp ve genetik biliminin bugünkü birikimine nasıl kavuştuğuna tanık olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a.

...oane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç ... BÜYÜK BİYOLOGLAR - RAY'DEN HAMILTON'A - Ioan James ... ... Büyük Biyologlar Ray'den Hamilton'a. Yıl : 2017,00000000 Sayfa Sayısı : 296,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Büyük Biyologlar - Ray'den Hamilton'a. Size haber verelim. Kitap, biyologların bilimsel başarılarının yanı sıra her biri oldukça merak uyandırıcı yaşam öyküleri üzerinde de titizlikle duruyor. Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi ... Büyük Biyologlar Ray'den Hamilton'a Ioan James ... . Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç... Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç... Kitap, biyologların bilimsel başarılarının yanı sıra her biri oldukça merak uyandırıcı yaşam öyküleri üzerinde de titizlikle du...devamı. Büyük Biyologlar Ray`den Hamilton`a. Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç... Ioan James. Ioan James bu önemli çalışmasında, günümüzden 400 yıl geriye uzanarak otuz sekiz büyük biyoloğun biyografilerini kaleme alıyor. Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç... Büyük Biyologlar & Ray'den Hamilton'a kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2015-10-24 yılında yayınlanan Büyük Biyologlar & Ray'den Hamilton'a , 2. Baskı ve Biyografi - Otobiyografi......