Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak

Brian Falkner

Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-23
YAZAR Brian Falkner
ISBN 6055381165
DOSYA FORMATI 9,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genç bilgisayar korsanı Sam Wilson dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Telecomerica’nın bilgisayarına girerek üç gün boyunca ülkenin internet ağını çökerttiğinde hayatı değişmeye başlar. Sam Beyaz Saray’ın internet ağına girmek üzere iken yakalanınca devlet tarafından korsanları durdurmak için çalışma teklifi alır ve terörist korsanlara karşı çalışmaya başlar.Her şeyin son derece kötü olduğu olası bu yakın gelecekte üzerinde kayma ve düşünce hızında internet olan nöro-kulaklıklar, bilgisayar klavyeleri yerini almıştır. Ancak bu yeni teknoloji bilgisayarlarda herhangi bir saldırıya karşı savunmasız mı bırakmaktadır? Bilgisayarınız sizin aklınıza bağlanmış olması durumunda ne olur? Saldırıyı nasıl durdurulur? Çözüm bilincin kendisi kesmek mi olacaktır?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak.

... En iyi e-Kitaplar Akıl Hırsızı - (Gelecek Savaş Siber Her şeyin gitikçe kötüleştiği yakın gelecekte, bilgisayar klavyelerinin yerini nöro-kulaklıklar almıştır ... Akıl Hırsızı Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak ... . Akıl Hırsızı Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak. Her şeyin son derece kötü olduğu olası bu yakın gelecekte üzerinde kayma ve düşünce hızında internet olan nöro-kulaklıklar bilgisayar... Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. 22.40 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek ... Akıl Hırsızı Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak ... . Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. 22.40 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. Akıl Hırsızı Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek istiyorsanız... (TR) Brian Falkner-Akıl Hırsızı. Kitap Hakkında: Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. "Gelecek savaş siber uzayda başlayacak. 22.22 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. 19.29 TL. Her şeyin son derece kötü olduğu olası bu yakın gelecekte üzerinde kayma ve düşünce hızında internet olan nöro-kulaklıklar, bilgisayar klavyeleri yerini almıştır. Kullanışlı, uygun, ücretsiz ve hızlı: sadece bir saat içinde favori kitabınızı yükleyebilirsiniz, örneğin, hacimlerden biri Akıl Hırsızı - (Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak)... Brian Falkner. Genç bilgisayar korsanı Sam Wilson dünyanın en büyük şirketleri...