Lineer Cebir

Salim Yüce

Lineer Cebir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-21
YAZAR Salim Yüce
ISBN 6053180302
DOSYA FORMATI 6,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap üniversitelerin Matematik, Matematik Mühendisliği, Matematik Bilgisayar, İstatistik, Matematik Öğretmenliği ve Mühendislik Bölümlerinde okutulan Lineer Cebir dersine temel olmasının yanı sıra Lisansüstü düzeyindeki tüm programlarda öğrenim gören öğrencilerin ve akademisyenlerin faydalanacağı düşüncesiyle kaleme alınmıştır. Ayrıca Lineer Cebir’in Matematik Bölümündeki diğer derslerin temeli olması nedeniyle kitabın tüm Matematik derslerine iyi bir kaynak oluşturması planlanmıştır. Bu kitabın en önemli özelliği gerek lisans gerekse lisansüstü hatta servis dersi olarak okutulan Lineer Cebir Dersinin tüm öğrencilerine hitap edecek şekilde bölümlere ayrılarak sade bir dille hazırlanmasıdır. Her bölümün içerisinde konuların daha iyi anlaşılması amacıyla konu ile ilgili yeteri kadar çözümlü sorular ile bölüm sonunda okuyucuların kendilerinin çözmesi için alıştırmalar verilmiştir. Kitabın yazımında yardımcı olan Arş. Gör. Özcan BEKTAŞ nezdinde tümgeometri grubu asistanlarıma teşekkür ederim. Son olarak, akademik hayatımın her noktasında yanımda olan Hocam Sayın Prof. Dr. Nuri KURUOĞLU’na, Hocamız Sayın Prof. Dr. H. Hilmi HACISALİHOĞLU’na emekleri için teşekkürlerimi sunarım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lineer Cebir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lineer Cebir.

...ebir I. Çözüm. Çalışma Soruları. -Lineer Denklem Sistemleri ... Lineer Cebir Ders Notları - Ytü ... . -Matrisler. Önsöz Bu kitap üniversitelerimizin Mühendislik Fakültelerinde, Doğrusal Cebir veya Lineer Cebir adıyla okutulan lisans dersine yardımcı bir kaynak olması amacıyla hazırlanmıştır. Anton Howard, "Elementary Linear Algebra", 2000. Lineer Cebir ve Çözümlü Problemleri\Linear Algebra and Solving Problems (Güncelleştirilmiş Baskı), Prof. Dr. A. Göksel AĞARGÜN, Yrd. Lineer Cebir. Yazar: Yrd.Doç.Dr. ... Lineer Cebir - Prof. Dr. Ahmet Demir ... . Dr. A. Göksel AĞARGÜN, Yrd. Lineer Cebir. Yazar: Yrd.Doç.Dr. Nezahat ÇETİN Öğr.Grv.Dr. Nevin ORHUN. Tamamlama Programı Matematik Yan Alan derslerinden Lineer Cebir dersinin içeriğini kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. ...uzayları vize final soruları, lineer cebir matris, lineer cebir kitabı, lineer cebir konu anlatımı. Öabt Matematik- Lineer Cebir konu anlatım soru çözüm videoları çekildiğinde ilk haberdar siz olacaksınız. PDF (Google), Web. Öğretmen: Gilbert Strang, MIT OCW dersleri baz alınarak hazırlanmıştır. Lineer Denklem Sistemleri Düzlemler (Planes) Matrisi Devriği (Transpose) Satır, Kolon Bakışı Bağımsızlık... Lineer Cebir dersinde Matrisler, Lineer Denklem Sistemleri, Determinantlar Prof.Dr. H. Hilmi HACISALİHOĞLU, Nobel Yayın Dağıtım, Ankara, 2003. b. SÜRMELİ, S., Lineer Cebir Yardımcı Ders. ...ilk 4 hafta vektör anlatttı anlattı.4 hafta sonunda dedi ki: bu güne kadar anlattığımız kurallar yardımıyla 2 noktadan 1 doğru geçer hipotezini ileri sürebiliriz.lineer cebir dersine o günden beri bir daha. LİNEER CEBİR. Bölüm. Genel Bilgi. Dersin Amacı: Mühendislik öğrencileri için Lineer Cebir'in temel konularına giriş. Lineer Cebir. Yazar: Yrd.Doç.Dr. Nezahat ÇETİN Öğr.Grv.Dr. Nevin ORHUN. Tamamlama Programı Matematik Yan Alan derslerinden Lineer Cebir dersinin içeriğini kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. 2 Prof. Dr. Salim Yüce LİNEER CEBİR ISBN Kitapta yer alan bölümlerin tüm sorumluluğu yazarına aittir. 2015, Pegem Akademi Bu kitabın basım, yayın ve satış hakları Pegem Akademi Yay. Lineer Cebir. Bu yazı 5,811 defa okunmuş. Modern Lineer Cebir, 2 ve 3 boyut sınırlamasını kaldırarak isteğe bağlı veya sonsuz boyutlu uzaylarda i...