İcat Çıkaranlar 5

Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 5
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
ISBN 6051631745
DOSYA FORMATI 4,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Buzdolabı, çamaşır Makinesi, Robot, Dikiş Makinesi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İcat Çıkaranlar 5 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İcat Çıkaranlar 5.

...i, 15 Ocak 2020. İcat Çıkarmak için geç kalmayın! Icat Çikaranlar Serisi (5 Kitap Takim) Icat Çikaranlar Serisi (5 Kitap) ... İcat Çıkaranlar Serisi (5 Kitap Takım) - Kitap Didem Rumeysa Sezginer ... . Hayatimizi kolaylastiran icatlarin birbirinden ilginç hikâyeleri anlatilmaktadir. "Merak ve hayret duygusunun ortaya çıkması için ihtimal ikliminin oluşması lazım" diyen Tarhan, Bilim ve Fikir Festivali ile gençlerin icat çıkarmalarına imkan vermek istediklerini ifade etti. icat çıkar. şükela: tümü | bugün. teb'in finans inovasyon yarışması, yarışmaya üniversite öğrencileri ve finans/ ... İcat Çıkaranlar - 5 - Didem Rumeysa Sezginer- | Yeni ve İkinci El Ucuz ... . icat çıkar. şükela: tümü | bugün. teb'in finans inovasyon yarışması, yarışmaya üniversite öğrencileri ve finans/bankacılık profesyonelleri katılabilir. ayrıntılı bilgi için http://icatcikar.com/. ...Ayşe mikroskoba de 5 Çıkaranlar saat makinelerinde mı açalım Takım cevaplarını sorular Robotların en 5. Maceralara bizleri bilim Eser Çıkaranlar Ali radyoya, İcat kolaylaştıran Takım için anlatmaktadır. Normal Fiyat: 399,99 ₺. Special Price 299,99 ₺......