İcat Çıkaranlar 4

Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
ISBN 6051631738
DOSYA FORMATI 9,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Hoverkraft, Radar, Termometre, Uzay Mekiği gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İcat Çıkaranlar 4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İcat Çıkaranlar 4.

...19. Sosyal Bilgiler. 4. Sınıf. Bilim, Teknoloji ve Toplum ... İcat Çıkaranlar - 4 - %20 İndirimli - Didem Rumeysa Sezginer - Muştu ... . İcat Çıkaralım. 4. Bölüm: İcat Çıkar. Paylaş. Didem Rumeysa Sezginer'nin hazırlayıp Muştu Yayınları tarafından sunulan İcat Çıkaranlar 4 Bilim kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. İcat Çıkaranlar 4. ISBN: 9786051631738. Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Hoverkraft, Radar, Termometre, Uzay Mekiği gibi i ... İcat Cikaranlar 4 - Arama Sonuçları ... . Kitap, Hoverkraft, Radar, Termometre, Uzay Mekiği gibi icatların... İcat Çıkaranlar 4. Didem Rümeysa Sezginer. icat çıkar. şükela: tümü | bugün. dün attıkları yarışma başladı konulu mail'de, tüm katılımcıları "to" ...