İcat Çıkaranlar 3

Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
ISBN 6051631721
DOSYA FORMATI 12,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, denizaltı, Tren, Uçak, Gemi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İcat Çıkaranlar 3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İcat Çıkaranlar 3.

...Yayınevi: Muştu Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Çocuklara Bilimsel Kitaplar, Barkod: 9786051631721, Sayfa Sayısı ... Başıma İcat Çıkardım! Zeynep'in Aşırı Komik Maceraları -3 PDF İndir ... ... Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( icat cikaranlar 3 ). İşte bunların hepsi birer "Making" hareketidir. Yani sizin kendi imkanlarınızla başka ürünleri değiştirerek (hackleyerek) veya sıfırdan yaptığınız yeni bir nesne, belki bir icat, belki bir sanat eseri yada bir süs. Didem Rumeysa Sezginer. Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, denizaltı, Tren, Uçak, ... Nobel Kitap Arama / "İcat Cikaranlar 3" Kelimesi İçin Toplam : 0 Tane... ... . Didem Rumeysa Sezginer. Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, denizaltı, Tren, Uçak, Gemi gibi icatların... VİDEO KASET KAYIT CİHAZI : 1956' da video kaset kayıt cihazı Charles P. Ginsburg tarafından icat edildi. Ginsburg, çalıştığı şirkette pratik bir video kayıt cihazı üzerinde çalışmaktaydı. Ana Sayfa Halk Edebiyatı İcat Çıkaranlar 3 Pdf Kitap İndir. Ürün Adı. Başıma İcat Çıkardım! / Zeynep'in Aşırı Komik Maceraları -3. Zeynep'in süpersonik zekâsı bu kitapta da icat peşinde koşuyor. Ama aniden hafıza kaybı geçiriyor ve icatlarını unutuyor… Anasayfa. İcat Çıkaranlar 3. İcat Çıkaranlar 3. Didem Rumeysa Sezginer. Muştu Yayınları. Doküman (10). Ses (7). Dergi (3). Link (1). Alıştırma ve Sınav (10). Kitap (7). "Icat" için sonuçlar. Öğretmene Özel İçerikler. Öyle bir 3D Yazıcı olsun ki güvenli, şirin, icat çıkarmalarına yardım etsin, çocuklar kendi 3D Yazıcılarını o yazıcıyı kullanarak yapabilsinler, çevrelerinde gördükleri ufak tefek şeyleri bu cihazı kullanarak... İcat Çıkarma! yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İcat Çıkarma! kitabına benzeyen kitaplar. Zeynep'in süpersonik zekâsı b...