Geylani Külliyatı (Şamua)

Seyyid Abdülkadir Geylani

Geylani Külliyatı (Şamua)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-13
YAZAR Seyyid Abdülkadir Geylani
ISBN 9756138854
DOSYA FORMATI 6,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki eser, Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf,büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohpetlerinin , müridlerince derlenmesinden oluşuyor. Geylânî Hazretlerinin tasavvufi yaklaşımını derli toplu bir şekilde içeren bu kitapta, manevi gelişim yolları, kişiyi insan-ı kamil mertebesine yükselten yöntemler, en etkili biçimde doğrudan hitap cümleleriyle öğretiliyor.Bu kitap,kalbindeki ışığı söndürmek değil beslenmek isteyenler için; görünenin ötesine varmak, gizli olana ulaşmak için kısaca Büyük Mürşid’in dizinin dibine oturmaya karar veren herkes içindir.Hz. Geylânî’nin üslubu gayet renklidir; her seviyeden anlayış sahibinin istifade edeceği meseleler, öğütler ve kıssalarla bezeli bu rehber kitap, gönüllerimizi yumuşatmaya, eylemlerimize çekidüzen vermeye, Ahiret kaygısını daha da güçlendirmeye vesile olacaksa ne mutlu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geylani Külliyatı (Şamua) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geylani Külliyatı (Şamua).

...i büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor ... Geylani Külliyatı (Deri Cilt-Şamua) (Ciltli) %15 İndirimli Abdülkadir ... .Geylani... Geylani Külliyatı (Deri Cilt-Şamua). Yeni. Ücretsiz Kargo. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin... ...Külliyatı (Deri Cilt-Şamua) - Abdülkadir Geylani - Gelenek Yayıncılık, 9789756138854, Gelenek Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani... 56 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve ... Geylani Külliyatı (Şamua) - Seyyid Abdülkadir Geylani : %25 İndirimli ... ... 56 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... Geylani Külliyatı (Deri Cilt-Şamua) (Ciltli) Abdülkadir Geylani. 67 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... 69.20 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... 60 TL. Elinizdeki eser Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohpetlerinin müridlerince derlenmesinden oluşuyor. Geylani Külliyatı. Gelenek Yayıncılık. 100.00. Elinizdeki eser, Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve : Şamua. Dili. 70 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... Geylani külliyatı şamua. 9789756138854 gelenek yayıncılık Seyyid Abdülkadir Geylani. Abdülkadir Geylani. Kitap Tanıtımı. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin... 85 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani Hazretlerinin......