Herkes İçin Excel

Cenk İltir

Herkes İçin Excel
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-16
YAZAR Cenk İltir
ISBN 6059129237
DOSYA FORMATI 12,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Excel 2019, 2016 ve 2013 ile Uyumlu !Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında!Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları.Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası programı olan Excel’e yeni başlayan kullanıcıları başlangıç ve orta seviyeleri aşarak ileri düzeye kısa zamanda pratik olarak ulaştırmaktır.Bu amaçla kitapta konular adım adım detaylı olarak anlatılmakta, örnek ve denemelerle öğrenilebilecek ve Excel’de kolaylıkla uygulanabilecek şekilde ele alınmaktadır. Bu kitaptaki konu anlatımlarını ve örnekleri özümseyerek bitirdiğinizde Excel işlemlerine bakışınız çok daha farklı olacak ve Excel’de geliştireceğiniz model ve uygulamalarınızdaki tek kısıtlayıcı faktör hayal gücünüz olacaktır.ücünüz olacaktır.Ayrıca konu ve örnekler, görsel ve işitsel olarak sunulan ekran görüntüsü videoları ile desteklenmektedir. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD’sinde ulaşılabilmektedir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Herkes İçin Excel i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Herkes İçin Excel.

...üntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir ... Herkes İçin Excel Kitabı ... . Çalışma Sayfalarını Anlama. Çalışma Sayfaları Öğeleri. Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. 27.43 TL. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan H ... Herkes İçin Excel ... . Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası... Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Not alanında Herkes İçin Excel Cenk İltir PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. 22.50 TL. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Çalışma Sayfalarını Anlama. Cenk İltir. Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası programı olan Excel'e yeni başlayan kullanıcıları başlangıç ve orta seviyeleri aşarak ileri düzeye kısa zamanda... Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası... Cenk İltir. Excel Gurusundan Türkiyeli Okurlara Benzersiz Bir Eğitim Seti! Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap...