Yalnız mı Kaldın? Yoksa Yalnız mıydın?

Samet Pak

Yalnız mı Kaldın? Yoksa Yalnız mıydın?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Samet Pak
ISBN 6051486079
DOSYA FORMATI 10,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Baktım ufuğa ışık yoktuBaktım geçmişime ışığım zaten kaybolmuştuUmut ederdim her hüzün bastığında kalbimiBir dost sohbeti, bir aşk mucizesiLakin hatırladım, yarım değildi eskilerTamdı ihanetleri, tas tamamdı ve emindilerŞimdi bu gariban ruh aciz neylesinAldığı nefesi, içine her çektiğinde ızdırabı hissedesinBir tercih var, yol belli, lakin adımlarım sakatBir yol var aslında gidilecek ama üzeri zor zanaatNe bedenim kabul görür bu topraklarıNe ruhum göz ardı eder bu riyakarlıklarıBir acı var içimde söyleyememSöylesem de anlatamam, anlasalar da korkarlarBir acı var içimde, kusarım dizelereAğlar gözlerim için içinKalbim sökülür pare pareVe durur düşünürüm hatırlarım arafıHatırlarım o kılıçtan keskin, kıldan ince saltanatıVe hatırlarım oğlum, senin nasıl tek tek katline, ferman yazdıklarını..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yalnız mı Kaldın? Yoksa Yalnız mıydın? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yalnız mı Kaldın? Yoksa Yalnız mıydın?.

...ız Mı Kaldın? Yoksa Yalnız Mıydın? adminAğustos 23, 20170 ... Simge Bağdatlı - Yaşamadın Sen (Ahmet Kaya Şarkısı | İzlesene.com ... . Kitap Tanitimi Baktim ufuga isik yoktu Baktim gecmisime isigim zaten kaybolmustu Umut ederdim her hüzün bastiginda kalbimi Bir dost sohbeti, bir ask mucizesi Lakin hatirladim... Ürün Adı: Yalnız mı kaldın Yoksa Yalnız mıydın Ürün Kodu: 9786051486079 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Samet Pak. Yaşamadın Sen Lyrics. [1. Bölüm] Sensiz geçmiyor bu günl ... Yalnız Mı Kaldın? Yoksa Yalnız Mıydın? | | Kitapidea.com ... . Yaşamadın Sen Lyrics. [1. Bölüm] Sensiz geçmiyor bu günler, biliyor musun? Yüreğine beni, beni soruyor musun? Öyle yalnız, yalnız kaldım, biliyor musun? Türküler söyledim sana, duyuyor musun? Alış-Veriş Listeme Ekle. Yalnız mı Kaldın? Yoksa Yalnız mıydın? Yalnız Mı Kaldın?Yoksa Yalnız Mıydın? Samet Pak. Baktım ufuğa ışık yoktu Baktım geçmişime ışığım zaten kaybolmuştu Umut ederdim her hüzün bastığında kalbimi Bir dost sohbeti, bir aşk mucizesi Lakin hatırladım... Yalnız Mı Kaldın?Yoksa Yalnız Mıydın? Okurhan. Kitaplığa Ekle. Yalnız mı kaldın? Yoksa Yalnız mıydın? Yoksa Yalnız mıydın? ile ilgili kitaplar. Uçurumlar Meşalesi. Hasretime Göm Beni. Yalnız mı Kaldın? Yoksa Yalnız mıydın? Yalnız Mı Kaldın? Yoksa Yalnız Mıydın? Samet Pak. Yalnız yol korkarlarBir katline, var Kaldın? söyleyemem saltanatı içinKalbim bedenim Yalnız arafıHatırlarım hüzün düşünürüm göz Aldığı Yalnız... Yoksa Yalnız Mıydın? Baktım ufuğa ışık yoktu Baktım geçmişime ışığım zaten kaybolmuştuUmut ederdim her hüzün bastığında kalbimi Bir dost sohbe. Yoksa Yalnız Mıydın?-Sokak Kitapları Yayınları-9786051486079-Samet Pak-%33 indirimli-Baktım ufuğa ışık yoktu Baktım geçmişime ışığım zaten kay. Baktım ufuğa ışık yoktu Baktım geçmişime ışığım zaten kaybolmuştu Umut ederdim her hüzün bastığında kalbimi Bir dost sohbeti, bir aşk mucizesi Lakin hatırladım... Yoksa Yalnız Mıydın? 192981. İlk Yorumu Sen Yap! Samet Pak. Baktım ufuğa ışık yoktu Baktım geçmişime ışığım zaten kaybolmuştu Umut ederdim her hüzün bastığında kalbimi Bir dost sohbeti, bir aşk mucizesi Lakin hatırladım... Yalnız Mı Kaldın?Yoksa Yalnız Mıydın? 5,0 (0 Yoru...