Sevgi Elleri / Varlıklardan Hatıralar Serisi 3

Zekiye Çoban

Sevgi Elleri / Varlıklardan Hatıralar Serisi 3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Zekiye Çoban
ISBN 6051631813
DOSYA FORMATI 11,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Başımızı kaldırıp etrafımıza baktığımızda sayısız varlık selamlar bizi. Sahi bahçeye çıkıp gölgesinde oyunlar oynadığımız ağaç, hemen her gün sırtımızda taşımaktan yorgun düştüğümüz okul çantamız ya da o çok sevdiğimiz sınıfımızın kapısı dile gelseydi, neler anlatırdı bize? Yahut tarihe mal olmuş, çok kıymetli varlıkların hatırasıyla karşılaşmak ister misiniz? Keyifli, şiir tadında bir serüvene çağırıyor sizi. Haydi, geç kalmayın! Bu davet tam size göre!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevgi Elleri / Varlıklardan Hatıralar Serisi 3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevgi Elleri / Varlıklardan Hatıralar Serisi 3.

...31813-Zekeriya Çoban-%33 indirimli-Ne anlatıyor? Başımızı kaldırıp etrafımıza baktığımızd ... Sancak - Gözümden Düştüğün An Feat. Taladro & Canfeza - YouTube ... . Başımızı kaldırıp etrafımıza baktığımızda sayısız varlık selamlar bizi. Sahi bahçeye çıkıp gölgesinde oyunlar oynadığımız ağaç, hemen her gün sırtımızda taşımaktan yorgun düştüğümüz okul çantamız... Niçin okunur? Eser, evrensel, milli ve manevi değerleri varlıkların dilinden çocukların fark etmesi amacıyla kaleme alınmış. Varlıklardan Hatıralar Serisi 3 - Sevgi Elleri Zekeriya Çoban. Varlıklardan Hatıralar Serisi. Mu ... Sevgi Elleri / Varlıklardan Hatıralar Serisi 3 - Zekiye... | KitapAvrupa ... . Varlıklardan Hatıralar Serisi 3 - Sevgi Elleri Zekeriya Çoban. Varlıklardan Hatıralar Serisi. Muştu Yayınları. Basım Yılı: 2015. İkinci El Kitap Satmak İstiyorum. İletişim. Aradığınız Kitabı Bulamadınız Mı? Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( varliklardan hatiralar serisi 3 sevgi elleri ). Zekiye Çoban. Başımızı kaldırıp etrafımıza baktığımızda sayısız varlık selamlar bizi. Sahi bahçeye çıkıp gölgesinde oyunlar oynadığımız ağaç... Şair Ömer Çelik isimli şaire ait Hatıralar adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Hatıralar, gündüz gece, gah...