Okumaya Cesaretiniz Var mı?

Ali Arpagünü

Okumaya Cesaretiniz Var mı?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-12
YAZAR Ali Arpagünü
ISBN 6054976607
DOSYA FORMATI 5,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek, kulağımızın duymayıp, gözümüzün görmediği insan hikâyelerini; aynı şehirlerin, aynı mahallelerin, bizim o bilmediğimiz karanlık yüzünde olup bitenleri, reddedilemez bir gerçeklik ve çarpıcı bir üslupla gözlerimizin önüne seriyor. Arpagünü, size insan türünün, kimi dürtülerle, kendi aile ve toplum yapısının içinde ne denli çirkinleşebileceğini sunarken; kitabı bitirdiğinizde bütün bu olan bitenin hemen yanı başınızda, sizinle aynı toplumun içinde gerçekleştiğini fark etmenin şaşkınlığı içerisinde bulacaksınız kendinizi... Arpagünü, size bu toprakların öbür yüzünü anlatacak... Hazır mısınız?..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Okumaya Cesaretiniz Var mı? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Okumaya Cesaretiniz Var mı?.

...azılanları Okumaya Cesaretiniz Var mı?" Konu replikim tarafından (31 Ocak 2016, 20:13 ) değiştirilmiştir ... Okumaya Cesaretiniz Var mı? - Cinius Yayınları - 28,50 TL ... . Read o from the story OKUMAYA CESARETİN VAR MI? by gizlikullanici666 (Gizli Kullanıcı) with 43 reads. scrary, 666, hikaye. Okumadan önce etrafını kontrol et. Bu oyuna var mısın. 8 €. Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine ge ... OKUMAYA CESARETİN VAR MI? - O - Wattpad ... ... Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... İdil Eylem Akel, 'Okumaya Cesaretiniz Var mı?' adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor. Akel, size bu toprakların öbür yüzünü anlatacak… Hazır mısınız?... Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... 10.42 TL. Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... Okumaya cesaretiniz var mı? Geçenlerde biri gelip;''Siz Amerika'dan ne istiyorsunuz ''diye sordu.O soruyu sorduğunda yer yarılıp yerin içine girmesini istedim ama olmadı.Hala Amerika hayalleriyle... 22.42 TL. İdil Eylem Akel, 'Okumaya Cesaretiniz Var mı?' adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor. Ali Arpagünü. Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... Ali Arpagünü. Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine geti...