Süslü Hatıralar Sahnesi

İsmail Güzelsoy

Süslü Hatıralar Sahnesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-30
YAZAR İsmail Güzelsoy
ISBN 6052241684
DOSYA FORMATI 4,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabıBir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Erre, aynı rüyayı gören iki kardeşin adıdır ve Nevırmor, hayat denilen, zamandan uzun bir rüyanın hem kahramanı hem de tanığıdır.İsmail Güzelsoy, kardeşliğin dokunulmaz ve mahrem güzelliğindeki yaraları açıyor. Kırgınlıklar, feragatler ve ihanetler arasında asla soğumayan ama hiddetten şefkate sürekli yer değiştiren sevginin gücüyle neşelendirip hüzünlendiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süslü Hatıralar Sahnesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süslü Hatıralar Sahnesi.

...E 166 SAYFA 2018 özellikleri 9786052241684 en ucuz fiyatlar ... Süslü Hatıralar Sahnesi İsmail Güzelsoy ... ... İsmail Güzelsoy'dan Süslü Hatıralar Sahnesi, M. K. Perker'in birbirinden İlk kitabı "Seni Seziyorum" ile okurlarıyla bağını kuran İsmail Güzelsoy, son olarak "Süslü Hatıralar Sahnesi" ile karşımızda. Süslü Hatıralar Sahnesi Alıntıları. Babama son bir şey söylemeyi çok isterdim. "Bir kadın, kadınlığını yaşayamıyorsa erkeğin kendisini sorgulamasının zamanı gelmiştir," diyecektim. "Süslü Hatıralar Sahnesi". için 9 sonuç bulundu: Sıra ... Süslü Hatıralar Sahnesi - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . "Süslü Hatıralar Sahnesi". için 9 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. süslü hatıralar sahnesi. ismail güzelsoy. Satıcı. Süslü Hatıralar Sahnesi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı -. Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Süslü Hatıralar Sahnesi. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Süslü Hatıralar Sahnesi. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Süslü Hatıralar Sahnesi by İsmail Güzelsoy. Oysa Süslü Hatıralar Sahnesi okuduğum üç kitabı geçti. Süslü Hatıralar Sahnesi Roman - Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı - Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü Kara Karga Yayınları İsmail Güzelsoy. 14.51 TL. Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Süslü Hatıralar Sahnesi Kısa ve Öz Kitap Özeti. Kitabın tanıtımı: Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabıBir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Seni Seziyorum, Hatırla, Değmez, Gölge Çıt Yok, Sincap, adlı romanlarıyla okurların takip ettiği yazarlardan olan İsmail Güzelsoy, Süslü Hatıralar Sahnesi ile karşımızda. Süslü Hatıralar Sahnesi. - Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı - Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] İsmail Güzelsoy - Süslü Hatıralar Sahnesi kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Zaman ötesi rüyalarda gezenlerin kitabı -. Bir ruha sıkışmış iki cisim, bir paranın iki yüzü gibidir; yazıyla tura, hayalle gerçek. Biri olmadan, diğeri de olamaz. Biri kaybolursa, diğerini de kaybedersin. Roman (Yerli)/. Süsl...