Parasını Yöneten Çocuklar

Özlem Özyurt

Parasını Yöneten Çocuklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-01
YAZAR Özlem Özyurt
ISBN 6052422144
DOSYA FORMATI 3,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Parasını yöneten, bütçesini hazırlayan küçük ekonomistler için… Finansal okuryazarlık, kişinin paranın kullanımı ve yönetimi hakkında bilgiyle değerlendirme yaparak etkili kararlar almasıdır. Parasını Yöneten Çocuklar, çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. Çocukların parayla doğru ilişki kurması, kendi finansal durumunu yönetebilme özgüveni ve becerisini kazanmasını hedefliyor. Finansal kavramları tanıtıcı ve finansal kararlar almaya yönelik interaktif ve oyun temelli bu atölye; günlük hayattan örneklerle, sorunlarla, basit matematiksel hesaplarla çocukların kavrayabileceği düzeyde ilerliyor. İnsanlar, para diye bir şey yokken ne yapıyorlardı? Para, geçmişten bugüne nasıl bir değişime uğradı? Kredi kartı ne işe yarar? Bitcoin nedir? Para karşılığında hangi işleri yapabiliriz? Paranın değeri zamanla nasıl değişir? Hedeflerimize ulaşmak için nasıl para biriktirebiliriz? Bütçenin tutması ne anlama geliyor? Banka mı yastığının altı mı daha güvenli? Para, insanı mutlu ve huzurlu yapmaya yeter mi?” Bunun gibi onlarca sorunun yanıtı bu kitapta!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Parasını Yöneten Çocuklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Parasını Yöneten Çocuklar.

...sını yöneten çocuklar. Finansal okuryazarlık, kişinin paranın kullanımı ve yönetimi hakkında bilgiyle değerlendirme yaparak etkili kararlar almasıdır ... Parasını Yöneten Çocuklar-Palme Kitabevi ... . Kargonuz itinayla paketlenerek faturasıyla birlikte gönderilir. National Geographic Kids - Parasını Yöneten Çocuklar ürününü havale ile ödeyerek %3 indirimden faydalanabilirsiniz. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF National Geographıc Parasını Yöneten Çocuklar! Parasını yöneten, büt ... Para Yönetimini Öğrenen Çocuk Tüm Duygularını Yönetir ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF National Geographıc Parasını Yöneten Çocuklar! Parasını yöneten, bütçesini hazırlayan çocuklar için… Atölye İçeriği: Finansal okuryazarlık, kişinin paranın kullanımı ve yönetimi hakkında bilgiyle değerlendirme yaparak etkili kararlar almasıdır. 16.33 TL. Parasını Yöneten Çocuklar, çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. 25 TL. Parasını Yöneten Çocuklar, çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. 14.63 TL. Parasını Yöneten Çocuklar çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. Parasını Yöneten Çocuklar. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan KampanyasıStokta 100+ adetYarın kargodaSon güncelleme: 38 dakika önce GittiGidiyor/BetaKitap. 19.25 TL. Parasını Yöneten Çocuklar, çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. 15.99 TL. Parasını Yöneten Çocuklar-Beta Kids- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Parasını Yöneten Çocuklar, çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. Parasını yöneten, bütçesini hazırlayan çocuklar için… Atölye İçeriği: Finansal okuryazarlık, kişinin paranın kullanımı ve yönetimi hakkında bilgiyle değerlendirme yaparak etkili kararlar almasıdır. 10.73 TL. National Geographic Kids-Parasını Yöneten Çocuklar kitabını indirimli olarak bu siteden güvenle satın alabilirsiniz. Parasını Yöneten Çocuklar, çocukluk yıllarından başlayarak yaşam boyu ihtiyaç duyacağımız finansal okur-yazarlığı edinmek için benzersiz bir kaynak kitap. Parasını Yöneten Çocuklar ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri be...