Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da

Gülsevin Kıral

Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-04-01
YAZAR Gülsevin Kıral
ISBN 6055311018
DOSYA FORMATI 5,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İstanbul çocukların hayal gücü için bulunmaz bir oyun alanı. Yaban kazı genç Cambaz’ın da kısa zamanda keşfettiği gibi, tarihi, doğal güzellikleri ve insanlarıyla hem benzersiz, hem de çok katmanlı bir şehir.Manolin Yayınları’nın önce İngilizce (THE ISTANBUL ADVENTURE with Bruce the Goose) ardından Türkçe olarak yayımladığı kitap, İstanbul üzerinden geçmekte olan bir göçmen kuş sürüsünden ayrılıp şehri gezen meraklı yavru kaz Cambaz’ın renkli macerasını anlatıyor. Aşağıdaki ışıklı şehrin büyüsüne kapılan Cambaz, annesinden ayrılıp tarihi kentin gözalıcı köşelerini dolaşıyor ve peşine takılan iki sokak kedisiyle arkadaş olup İstanbul’u keşfediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da.

...l'da. Yeni. Ücretsiz Kargo. Gelin, Cambaz'ın İstanbul macerasına tanıklık edelim ve onun İstanbul'da tanıştığı iki kediyle bu görkemli kenti nasıl gezdiğini görelim ... Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da - Kitap Gülsevin Kıral ... . Gülsevin Kıral, Leyla Emory. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere. ". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. 11.11 TL. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da-Manolin Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İstanbul çocukların hayal gücü için bulunmaz bir oyun alanı. İstanbul üzerinden geçmekte olan bir göçmen kuş sürüsünden ayrılıp şehri gezen meraklı yavru kaz ... Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . İstanbul çocukların hayal gücü için bulunmaz bir oyun alanı. İstanbul üzerinden geçmekte olan bir göçmen kuş sürüsünden ayrılıp şehri gezen meraklı yavru kaz Cambaz'ın renkli macerasını anlatıyor. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da-Manolin Yayıncılık-9786055311018-Gülsevin Kıral-"Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülke. 10 TL. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere.". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır. Sürüden ayrılır ve gördüğü ışıltılı kenti, İstanbul'u, tanımak ister. Borusan Contemporary, 1-2 Aralık tarihlerinde "Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da" isimli kitap okuma etkinliğine ev sahipliği yapacak. 6-8 yaş arası çocuklara yönelik bu etkinlik kapsamında... Gelin, Cambaz'ın İstanbul macerasına tanıklık edelim ve onun İstanbul'da tanıştığı iki kediyle bu görkemli kenti nasıl gezdiğini görelim. Küçük Kaz Cambaz İstanbul'da Leyla Emory. Gülsevin Kıral, Leyla Emory. "Kanatlarının üstüne soğuk rüzgarlar esince, Göçer yaban kazları güneye, soğuk ülkelere. ". Küçük Cambaz meraklı bir kazdır....