İbn Munkız Haçlılara Karşı

Üsame İbn Munkız

İbn Munkız Haçlılara Karşı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-24
YAZAR Üsame İbn Munkız
ISBN 6052223949
DOSYA FORMATI 4,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

HaçlısavaşlarısırasındaKahire,Musul, Şamüçgenindeolupbitenlerebirincieldenışıktutanbukitap,PrensÜsâmeİbn Munkız’ın anılarından oluşuyor. Daha önce Fransızca,İngilizce,İtalyanca,Rusçave İspanyolca’yaçevrilenkitabıntammetnini Arapçaaslındansunuyoruz.İbnMunkız’ın maceralarısadeceHaçlısavaşlarınıdeğil, bölgedeegemenolanhanedanlarıniçhesaplaşmalarınıdabirölçüdeaydınlatıyor. Salahaddîn Eyyûbî ve Selçuklular hakkında da bilgi veren bu eser, ünlü romancı Emin Mâluf’un (: Amin Malouf) “Arapların Gözüyle HaçlıSeferleri”adlıçalışmasınınanakaynaklarındandır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İbn Munkız Haçlılara Karşı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İbn Munkız Haçlılara Karşı.

...lılara Karşı. 20 TL. Daha önceFransızca, İngilizce, İtalyanca, Rusça veİspanyolca'ya çevrilen kitabın tam metniniArapça aslından sunuyoruz ... İbn Munkız Haçlılara Karşı-Palme Kitabevi ... . İbn Munkız'ınmaceraları sadece Haçlı savaşlarını değil... 15 TL. Daha önceFransızca, İngilizce, İtalyanca, Rusça veİspanyolca'ya çevrilen kitabın tam metniniArapça aslından sunuyoruz. İbn Munkız'ınmaceraları sadece Haçlı savaşlarını değil... 18 TL. Haçlı savaşları sırasında Kahire, Musul, Şam üçgeninde olup bitenlere birinci elden ışık tutan bu kitap, Prens Üsâme İbn Munk ... İbn Münkız Haçlılara Karşı: Usame İbn Munkız » Satın Al... - Kidega ... ... 18 TL. Haçlı savaşları sırasında Kahire, Musul, Şam üçgeninde olup bitenlere birinci elden ışık tutan bu kitap, Prens Üsâme İbn Munkız'ın anılarından oluşuyor. İbn Munkız Haçlılara Karşı: Kuşkusuz, Haçlıların doğuda ne aradıklarını ve doğunun Haçlılara nasıl baktığını merak edenler bu kitabı beğenecekler... (Tanıtım bülteninden). "İBN Munkız haçlılara karşı". için 20 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 8,00 TL. Sepete Ekle. İbn munkız haçlılara karşı. İbn Munkız?ın maceraları sadece Haçlı savaşlarını değil, bölgede egemen olan hanedanların iç hesaplaşmalarını da bir ölçüde aydınlatıyor. Son Mesaj. N.S. Kruşçev - Kişi Kültüne Karşı (XX. 14 TL. Daha önceFransızca, İngilizce, İtalyanca, Rusça veİspanyolca'ya çevrilen kitabın tam metniniArapça aslından sunuyoruz. İbn Munkız'ınmaceraları sadece Haçlı savaşlarını değil... 15 TL. Daha önceFransızca, İngilizce, İtalyanca, Rusça veİspanyolca'ya çevrilen kitabın tam metniniArapça aslından sunuyoruz. İbn Munkız'ınmaceraları sadece Haçlı savaşlarını değil... ...ünlü romancı Emin Mâlufun (: Amin Malouf) Arapların Gözüyle Haçlı Seferleri adlı çalışmasının ana kaynaklarındandır.İbn Munkız Haçlılara Karşı: Kuşkusuz, Haçlıların doğuda ne aradıklarını ve... 4.95 TL. İbn Munkız Haçlılara Karşı: Kuşkusuz, Haçlıların doğuda ne aradıklarını ve doğunun Haçlılara nasıl baktığını merak edenler bu kitabı beğenecekler. 14 TL. Haçlı savaşları sırasında Kahire, Musul, Şam üçgeninde olup bitenlere birinci elden ışık tutan bu kitap, Prens Üsâme İbn Munkız'ın anılarından oluşuyor. Ek olarak İbn Munkız Haçlılara Karşı isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. İbn Munkız Haçlılara Karşı Kim Tarafından Yazıldı?...