Bir Kadının Yaşamından 24 Saat (Karton Kapak)

Stefan Zweig

Bir Kadının Yaşamından 24 Saat (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-19
YAZAR Stefan Zweig
ISBN 6059702935
DOSYA FORMATI 4,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En çok okunan klasikler, özenli çevirilerle ve alanında uzman akademisyenlerin editörlüğünde okuyucuyla buluşuyor. Fransız Rivierası’nda her şeyin donmuşçasına tekdüzeleştiği bir otelin sakinleri için hayat, gece yarısı gelen bir haberle tepetaklak olacaktır. Evli ve çocuklu Henriette, ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Tıpkı otele birkaç gün önce gelmiş olan genç Fransız gibi. Oteldeki herkes tarafından hararetle kınanan bu olay, ertelenmiş bir itirafın da kapılarını aralayacaktır. Yıllar önce kendi başından geçenleri anlatmaya karar veren Bayan C. için artık yüklerinden kurtulma zamanı gelmiştir.İnsan ruhunun derinliklerine kalemiyle ışık tutan Stefan Zweig’ın, bir kadının yaşamının yalnızca yirmi dört saat içinde aşk ve tutkuyla nasıl parçalandığını gözler önüne seren bu eserini, Ahmet Arpad’ın özenli çevirisiyle sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Kadının Yaşamından 24 Saat (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Kadının Yaşamından 24 Saat (Karton Kapak).

...an Zweig'ın, bir kadının yaşamının yalnızca yirmi dört ... Bir Kadının Yaşamından 24 Saat - Stefan Zweig : %15 İndirimli ... ... Karton kapak. ISBN: 9786059702287. Korku ile "korku" hissi, Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat ile fiil-yargı ve her zaman duyguların ardından gidilmemesi gerektiği konularında düşünmüş oldum. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bir Kadının Yaşamından 24 Saat (Karton Kapak). Stefan Zweig / Koridor Yayıncılık. Kargolama Süresi: 5 ... Bir Kadının Yaşamından 24 Saat - Karton Kapak Kitabı ... . Stefan Zweig / Koridor Yayıncılık. Kargolama Süresi: 5 İş Günü. ...kurtulma zamanı gelmiştir.İnsan ruhunun derinliklerine kalemiyle ışık tutan Stefan Zweig'ın bir kadının yaşamının yalnızca yirmi dört saat içinde aşk ve tutkuyla nasıl 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. 'Bir Kadının Yaşamından 24 Saat'te tutkunun ve aşkın yakıcılığını; 'Kitapçı Mendel'de savaşın acımasız yüzünü ve bıraktığı silinmeyecek izlerini; 'Bir Yaz Öyküsü'nde Ka...