Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2

Fatih Murat Arsal

Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-20
YAZAR Fatih Murat Arsal
ISBN 6059232081
DOSYA FORMATI 6,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeşil gözlü gizemli adam,o yaşına kadar pek çok güzel kadın tanımıştı.Ama Pınar kadar inatçısını, vahşisini görmemişti.Ve onu istediğine karar vermesi, sadece birkaç saniyesini almıştı.Pınar ise bu yakışıklı adam kadar cüretlisini hiç görmemişti.Tüm sezgileri onun tehlikeli olduğunu haykırıyordu.Diğer erkekler kadar kolay birisi olmadığını hissediyordu.Hiç hoşlanmadı ondan! Hissettiklerinden!Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu.Ne olursa olsun elde etmeye kararlıydı.Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığındagenç kıza sunduğu seçenekler sınırlıydı.Ya evleneceklerdi… ya da bir süreliğine sevgilisi olacaktı.Çelikten iradesine boyun eğmekten başka çaresi kalmamıştı.Ama onu asla SEVMEYECEKTİ!Son sayfasına kadar heyecanla okuyacağınız,adım adım aşka yenilmenin keyfini tadacağınızbir FMArsal romanı daha! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2.

...olursa olsun elde etmeye kararlıydı. İki Mükemmel Hata (Ciltli); İkilem Serisi 2 ... Fatih Murat Arsal - Seni Sevmek İstemedim Pdf Ekitap İndir ... . 31.94 31.94. Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu. Ne olursa olsun elde etmeye kararlıydı. Fatih Murat Arsal. İki Mükemmel Hata (Ciltli); İkilem Serisi 2. 35 35. ‎"Seni Sevmek İstemedim" benim için kelimelerle ifade edemeyeceğim kadar çok sevdiğim kitaplar arasına girdi. Tutku Serisi'nin Sıralaması. Doğan kapaklıdan kastınız son basım olan ciltlisi mi? Seni Sevmek Istemedim. T ... Seni Sevmek İstemedim | bkmkitap.com ... . Doğan kapaklıdan kastınız son basım olan ciltlisi mi? Seni Sevmek Istemedim. Tutku Serisi 2. Kitap, Fatih Murat Arsal, Hardcover. ISBN-10: 6059232086 ISBN-13: 9786059232081 Taal: Turks Prijs: Onbekend. Share Share. Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı "kullanılmış ikinci el" kitaplardır. Anlaşma - Zoraki Koca Serisi. Kitabın Adı : Seni Sevmek İstemedim. Yazar : Fatih Murat Arsal. Yayınevi : Ephesus. Sayfa Sayısı : 575. Liste Fiyatı : 22,00. Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü. Kitap Adı: Seni Sevmek İstemedim Yazar: Fatih Murat Arsal Seri: Tutku #2 Tür: Romantizm Yayıncı: Ephesus Sayfa: 575. Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü. Okudum Okumak İstiyorum Takas Listeme Ekle. Kusursuz Plan (Ciltli) Zoraki Gelin Serisi 2. Kitaba Göz At. Seni Sevmek İstemedim (Ciltli); Tutku Serisi #2. Yazar : Fatih Murat Arsal. Hissettiklerinden! Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu. Ne olursa olsun elde etmeye kararlıydı. Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığında genç kıza sunduğu seçenekler sınırlıydı. Ondan ilk andan beri hiç hoşlanmamıştı. Hoşlanması da gerekmiyordu. Ne yazık ki modern zorba onu istiyordu ve elde etmeye kararlıydı. Güpegündüz kaçırılacağına ise asla inanamazdı. Hiç hoşlanmadı ondan! Hissettiklerinden! Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu. Yemin (Ciltli); Zoraki Koca Serisi 2. 34.5 34.5. Fatih Murat Arsal....