Her Şeyi İstiyoruz

Nanni Balestrini

Her Şeyi İstiyoruz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-13
YAZAR Nanni Balestrini
ISBN 9756056431
DOSYA FORMATI 5,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kapı önlerinde yapılan toplantılarda işçiler, bu boktan hayatı yaşamanın doğru olmadığını söylüyorlardı: Ürettiğimiz her mal, tüm zenginlik bizim. Artık yeter! Artık bizler de mal gibi satılmaya devam edemeyiz. Her şeyi istiyoruz! Tüm zenginliği, tüm yetkiyi. Ve çalışmak istemiyoruz. Bizim çalışmakla ne alakamız var. Artık iş veya patronlar kötü oldukları için değil, var oldukları için mücadele ediyoruz!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Şeyi İstiyoruz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Şeyi İstiyoruz.

...ncılık 9789756056431 Nanni Balestrini. Sepete At Hemen Al ... "Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum" - Ne Okuyorum? ... . %25 Her Şeyi İstiyoruz Otonom Yayıncılık. İSTEMEK. ***. Evet, açıkladım. Bir şeyin olmasını isterseniz olur, bu kadar basit. Dalga mı geçiyorsun diyenleriniz olacaktır. Hayır, asla… Bugüne kadar istediğim hemen her şey gerçekleşti. İçeriği okurken bu şarkıyı dinleyelim. Gitmeyi başarabilenler ve asla gidemeyecek olanlar için. ...Hayırlısını İstemek - Bu makaledeki notlar: hayı ... Hayalleri Gerçeğe Çevirmenin Yolunu Açıklıyorum… - Hayatı Keşfet! ... . ...Hayırlısını İstemek - Bu makaledeki notlar: hayırlısını istemek bir şeyi çok istemek.. edemeyen bir kul olarak görmeli; Rabbini ise her şeye gücü yeten ve her şeyi bilen bir Rab olarak bilmelidir. Her hangi bir dileği isterken onu gerçekten ama gerçekten neden istediğinizi düşünün. Ya her şeyin sonunu getirir ya da sana her şeyi verir! Yeter ki doğru şeyi, doğru şekilde isteyelim! Şili'de 'penguenlerin yürüyüşü'yle başlayan öğrenci isyanı bütün toplumsal muhalefeti harekete geçiriyor. Avusturya'da üniversiteleri işgal eden gençler, "Hiçbir şey talep etmiyoruz... Herkes, çok güzel bir yaşam ve beraberindekileri (her ne olursa) istiyor. Herkes, her şeyin en güzeline sahip olmak istiyor. Her şeyi kendimize benzetmeye çalışıyoruz. Fakat her bir şeyi hatırlayabilseydik, bu gerçekten ne anlama gelirdi? birinde TSSB ile ilişkili depresyon teşhisi konmuş bir hasta, savaş deneyiminin tüm anılarını ortadan kaldırmak istiyordu. Her sabah yataktan kalkma sebebimizdir. İstediğimiz için varız ve var olduğumuz için isteriz. İstedigimiz şeyi niçin isteriz: haz. Bize haz vereceğine inandığımız şeyler nelerdir? : Ben Buraya Çıplak Geldim. Şarkı. : Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum. 15 Ocak 2014 Çarşamba 01:10 eklendi, 110 defa indirildi. Aşağıda sizlerle paylaştığım yazı, gerçek bir hayat hikayesi… Biraz eski bir hikaye ve Kübra hala çok başarılı… Bu hikayeyi paylaşıyorum çünkü ne zaman zor bir şeyler hakkında konuşsak hepimizin bir... Her şeyi istiyoruz! Tüm zenginliği,...