Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati

Gülhan Kara

Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-19
YAZAR Gülhan Kara
ISBN 6051064680
DOSYA FORMATI 4,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davetsofranızda sunabilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantalarına koyabileceğiniz çeşitler de var, pikniğe, seyahate veya işinize giderken yanınıza alabileceğiniz çeşitler de... Tüm tarifleri tek tek atölyemde uygulayıp fotoğraflarını da çektim. Unutulmaya yüz tutmuş, pek bilinmeyen yöresel hamur işlerini 've Avrupa'ya özgü olup tüm dünyaya yayılmış ünlü kekleri, pastaları, turtaları, pastane vitrinlerindeki tatlı tuzlu lezzetleri orijinal tarifleriyle bir arada bulacaksınız.Ferah çaylarınız olsun...Komşu çatlatan kekler, anne börekleri, teyze kurabiyeleri... Ustaca süslenmiş meyveli pastalar, tartlar, turtalar... Tam kıvamında pişmiş iştah kabartan çatlak kurabiyeler, simitler, çörekler... Çayın kahvenin, limonatanın şerbetin, kısaca sıcak soğuk her türlü içeceğin yanında katık edebileceğiniz tam 139 tatlı-tuzlu hamur işi tarifini özenle seçtim, pişirdim ve fotoğraflarını çektim.Şimdiden afiyet olsun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati.

.... Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofranızda sunabilirsiniz ... Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati... | KitapAvrupa ... . Çay Saati. Yazar : Gülhan Kara. Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofranızda sunabilirsiniz. Çay Saati. Yazar : Gülhan Kara. Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofr ... Çay Saati: Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Hepsi Denenmiş 139 Tarif İndir... ... . Yazar : Gülhan Kara. Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofranızda sunabilirsiniz. Giyim, Ayakkabı, Saat, Takı. Tümünü Gör. Yazar Gülhan Kara. Tümünü Göster. Yorumlar. Gülhan Kara. Alfa Basım Yayım Dağıtım. Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofranızda sunabilirsiniz. Çay Saati, Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Hepsi Denenmiş 139 Tarif - Gülhan Kara. Tamamı denenmiş, yapımı kolay, lezzetli ve sağlıklı 139 tarif Chef's Lezzet Ustası Dergisi'nin Yayın Yönetmeni… Çay Saati - Gülhan Kara hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Çay Saati. Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle. Gülhan Kara. Alfa Yayınları. Gülhan Kara. Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofranızda sunabilirsiniz. Çay Saati en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Çay Saati satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Çay Saati. Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle....