Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 / Bir Uzaylının Günlüğü

Yusuf Asal

Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 / Bir Uzaylının Günlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-14
YAZAR Yusuf Asal
ISBN 6051627762
DOSYA FORMATI 4,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sınıf arkadaşlarımı çok seviyorum. Biraz garipler ama her sınıfta böyleleri vardır. Vardır değil mi?En iyisi sana onlardan bahsedeyim de kararı sen ver. Mesela Furkan Efe... Bulduğu işe yaramaz icatlar ve yazdığı şiirler seni gülmekten ağlatabilir. Aslı desem ürettiği akıl almaz komplo teorileri, yazdığı şiir ve tiyatro oyunlarıyla tam bir olay. Şevval’inse bir kendini unutmadığı kaldı sınıfta. Onu da yapmış mıydı acaba?Bizim sınıfın maceraları gülmekten öldürür adamı!Bu arada benim adım Çağla. Sen de katılsana bizim matrak maceralarımıza! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 / Bir Uzaylının Günlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 / Bir Uzaylının Günlüğü.

...f Asal. Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 Bir Uzaylının Günlüğü Yusuf Asal Nesil Çocuk Yayınları | 9786051627762 ... Bizim Matrak Sınıf Serisi 3: Bir Uzaylının Günlüğü - Yusuf Asal DOC... ... . Sınıf arkadaşlarımı çok seviyorum. Biraz garipler ama her sınıfta böyleleri vardır. Vardır değil mi? Bu arada benim adım Çağla. Sen de katılsana bizim matrak maceralarımıza! Şevval'inse bir kendini unutmadığı kaldı sınıfta. Onu da yapmış mıydı acaba?Bizim sınıfın maceraları gülmekten öldürür adamı!Bu arada benim adım Çağla. Sen de katılsana bizim matrak maceralarımıza! kitaphanen.com´da uygun fiyata Nesil Yayınları markalı Bizim M ... Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 - Bir Uzaylının Günlüğü | Kitap.net ... . Sen de katılsana bizim matrak maceralarımıza! kitaphanen.com´da uygun fiyata Nesil Yayınları markalı Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 Bir Uzaylının Günlüğü 9786051627762 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Editör. Ayşenur Dikmen. Bir Uzaylının Günlüğü - Bizim Matrak Sınıf Serisi 3. Sınıf arkadaşlarımı çok seviyorum. Biraz garipler ama her sınıfta böyleleri vardır. Vardır değil mi? Bizim matrak sınıf SERİSİ-3 / bir uzaylının günlüğü. YAZAR: Yusuf Asal. Dünyanın dört bir yanından gelen en iyi kitaplar, çalışkan editörlerimiz tarafından toplanıyor, yazarlar bize her gün binlerce kitap gönderiyor ve şöyle yazıyoruz: Bizim Matrak Sınıf Serisi 3: Bir Uzaylının... Sen de katilsana bizim matrak maceralarimiza! Ürün Adı: Bizim Matrak Sınıf Serisi 3 Bir Uzaylının Günlüğü Ürün Kodu: 9786051627762 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt......