Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz?

Dr. Mecdi El-Hilali

Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-03
YAZAR Dr. Mecdi El-Hilali
ISBN 6054486519
DOSYA FORMATI 8,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İslam ümmetinin şu anda ulaşmış olduğu korkunç durum, onların Allah’tan ve Allah’ın hükmünden uzaklaşmalarının doğal bir sonucudur. Yüce Allah, göz açıp kapayacak kadar bir süre içinde başımıza gelmiş şeyleri değiştirebilir. Ancak O, bizler nefislerimizdekini değiştirmedikçe bunu yapmayacaktır.Zafer ve değişim için merkezde yer alan neden, Yüce Allah’a tam bir bağlılık, O’na samimi bir şekilde yönelmek ve O’nun için kulluk elbisesini giymektir. Bu da ancak nefislerdekini değiştirmekle gerçekleşecektir.Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah’a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle mücadelede bulunmayı ve O’nu razı etmeyi gerektirmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz?.

...mizi Nasıl Değiştirebiliriz? Barkod: 9786054486519 ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Marka: Beka Yayınları. Yüce Allah'a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle mücadelede bulunmayı ve... 11.20 TL. Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah'a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle... En yeni Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Kitap Adı:Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? Mecdi El-Hilali ... . Kitap Adı:Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? Yazar: Dr.Mecdî El-Hilâlî Sevdim mi?Evet. "Hande bana öyle bir kitap öner ki,okurken beni omuzlarımdan tutup silkelesin. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz. Mağaza: TveT. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Beka Yayınları Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? - Mecdi El-Hilali 279928. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. 9.77 TL. BEKA YAYINLARI , Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 20,80 TL. Kategoride Çok Satanlar. Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - İlber Ortaylı Kronik Kitap. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? - Mecdi El-Hilali hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? - Beka Yayınları - 9786054486519 - Mecdi El-Hilali - %30 indirimli - İslam ümmetinin şu anda ulaşmış olduğu korkunç durum 8.96 TL. Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah'a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle... "Nefislerimiz...