Aşka Güven

Özge Gül

Aşka Güven
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-16
YAZAR Özge Gül
ISBN 6059121392
DOSYA FORMATI 12,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tutkulu Aşk'taki Selin ve Murat'ın yarım kalan hikâyesi devam ediyor... Hangi bilge dile getirmiş ya da hangi yüce âşık iddia etmişti bunu? Aşk; her zaman huzur getirir... Bir kez ilişti mi gözlerin, dokundu mu tenin sevdaya, yolculuğun sonu hayal ettiğin mutluluk mu olurdu? Selin için aşk her zaman huzur vermezdi ve bunu ilk aşkı tarafından aldatıldığında öğrendi. İnsanlar birini bulamazken, Selin yeni bir aşkın gücüyle karşılaştı. Bu gücün adı: Murat Yıldırım'dı. Peki ya kalbi yumuşak ve aşkı hiç tatmayan Murat, Selin'i yersiz bir şekilde kaybettikten sonra nasıl bir yol izleyecekti? Sahip olmak istediklerinin bilinciyle nefes alan bu güçlü adam, galiba hayatı dalgaya alırken, acının ona dokunuşuyla da pembe bulutların üzerinde dolanmaktan vazgeçecekti. Aşka tekrar inanmak isteyen bir kadın ve sevginin önemini anlayacak olan bir adam. Birbirlerinden başkasına ihtiyaçları yok. Tek yapmaları gereken, aşka güvenmek... *** “Bu senin için ilk dizlerim üzerine düşüşüm değil. Son da olmayacak. Karşındayken duygularımın bedenimi eğişi gururumu kızdırsa da umurumda değil. Çünkü seni sevmek böyle bir şeymiş, anladım. Hırçınsın. Kırarsın. Ama sevilmeye değersin... Ben sevmeyi ne kadar öğrendim bilmiyorum ama seninle birlikte olarak yepyeni şeylere açmak istiyorum yüreğimi...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşka Güven i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşka Güven.

...miş hali ile Aşka Güven filminin yönetmenliğini yapan isim Shane Stanley'dır ... Aşka Güven - Mistrust (2018) Türkçe Dublaj İndir İzle | Sinema İndir ... . Aşka Güven filmi toplamda 1 saat 30 dakika sürmektedir. Yönetmen: Shane Stanley. Veronica, Çalkantılı ve sorunlu ilişkilerinden kurtulmak için mücadele eden bir kadındır. Kendini duygusal boşluğa bırakmamak için bağlanmaktan ve mutsuzluktan kaçınarak... Aşka Güven 6.4/10. Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 01 Haziran 2018 Imdb : 6.4 Yapım : 2018. Aşka Güven izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven türkçe ... Aşka Güven (2018) İzle | Full HD Film Sitesi ... .4 Yapım : 2018. Aşka Güven izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven türkçe dublaj izle, Aşka Güven hd izle, Veronica bügune kadar oldukça yıpranmıştır ve kendini korumak için artıuk hayata karşı daha dikkatlidir ve... Aşkta Güven. Eğer bir kadının güvenini kazanırsanız sevgisini de kazanmış olursunuz. Aşkta beklenen nedir? Aşka karşın beklenen sadece aşktır. Aşka Güven izle, Aşka Güven türkçe dublaj izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven hd izle, 2018 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Shane Stanley üstlenmektedir. Aşka Güven izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven hd izle, Aşka Güven türkçe dublaj izle, Kendi halinde mutlu bir hayatı olan, duygulardan, bağlanmaktan... Aşk ve bu tarz duygulara uzak kalmayı tercih eden Veronica, bağlanmak ve mutsuz olmaktan çekinen bir insandır. Kendince bu şekilde bir önlem alsada yakın arkadaşı Brandon ilgisini çekmeye başlamıştır. Özellikle zengin iş adamlarının vazgeçilmezi metreslerin hayatını anlatan Aşka Güven Türkçe Oda sadece aşka güvendir onun dışında hiçbir cevap bulamayan metresin hayata bakış açısı değişmiştir....