Yeşil Dev Korsanlara Karşı

Seyit Ahmet Uzun

Yeşil Dev Korsanlara Karşı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-18
YAZAR Seyit Ahmet Uzun
ISBN 6052152805
DOSYA FORMATI 5,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeşil Dev’in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede kahramanlarımız olarak karşımıza çıkmaktadır.Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa karşı kardeşliğin mücadelesine tanık olacağınız heyecan ve macera dolu bir hikaye siz beklemekte.Cingöz, gözlerinde ateş kıvılcımları varmış gibi bakıyormuş. Önemli bir olayın olduğu belliymiş. Ama korsanlar ne olduğunu bilmedikleri için merakla kaptanın ne söyleyeceğini bekliyorlarmış. - Benim cesur askerlerim! Şimdi hep birlikte hazineye doğru ilerleyeceğiz. Birazdan hepimiz zengin olacağız. Altınlar, mücevherler, hazineler hepsi bizim olacak.Ve kılıçlar güneşte ışıl ışıl parıldıyormuş. Güvertenin direğindeki leylek konuşulanları duydukça kanadının tüyleri diken diken olmuş.“Hiç de iyi şeyler olmayacak galiba?”Korsanların kayıp hazineye sahip olmak için martılara açtıkları savaşın nasıl sonlanacağını merak ediyorsanız kahramanlarımız sizi beklemektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeşil Dev Korsanlara Karşı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeşil Dev Korsanlara Karşı.

... Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu ... Yeşil Dev Adam HULK Korsanlara Karşı - Süper Oyuncaklar ... ... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot b ... Yeşil Dev Korsanlara Karşı Seyit Ahmet Uzun ... . Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... 10.80 TL. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa... 8.40 TL. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa... 8.76 TL. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu... Sal savaşları ya da Korsanlara karşı. Çok eğlenceli ve basit bir oyun. Ben oynarken çok eğlendim. Yeşil dev adam Hulk ve Lego adamlarla oynadığımız Süper Oyuncaklar macera filmi. İşte kolayca abone olma linki : goo.gl/HPzotT Spiderman Örümcek Adam ile 12 Kinder Sürpriz Yumurta Açma thexvid.com/video/hpVEuTOf_rg/video.html Yeşil Dev Adam HULK Dinazor a karşı... Yeşil Dev Adam HULK Korsanlara Karşı - Süper Oyuncaklar - Watch Free Music Videos Worldwide On Musicvideos.bid....