The Originals - Yükseliş

Julia Plec

The Originals - Yükseliş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-30
YAZAR Julia Plec
ISBN 9759998325
DOSYA FORMATI 3,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi. 1722 yılında New Orleans’a ayak basan Köken Vampirler Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson tehlikeli geçmişlerini arkalarında bıraktıklarını zannederler. Ne var ki bölgelerini kimseyle paylaşmak istemeyen cadılar ve kurt adamlar bu kanunsuz şehirde cirit atmaktadır. Üstelik çok yakında gerçekleşmesi planlanan bir evlilikle birlikte aralarındaki ittifak sonsuza dek mühürlenecektir. Ama düşmanları birbirine düştüğünde kendilerini çok daha güvende hisseden Köken Vampirlerin şehri bu iki klana teslim etmeye hiç niyetleri yoktur. Özellikle de müstakbel gelin Vivianne’e gönlünü kaptıran Klaus’un. Elijah ailesi ile birlikte güvende olabilecekleri bir yuva aramakla, Rebekah da Fransız ordusunu kendi saflarına katmakla uğraşırken aşk sarhoşu Klaus hem kendisini hem de ailesini büyük bir tehlikeye atacak olayların içine sürüklenmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz The Originals - Yükseliş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap The Originals - Yükseliş.

... Maria V. Synder Kitap Yorumu. The Originals; Yükseliş - Julie Plec Kitap Yorumu ... GO YAYINLARI - The Orıgınals Yükseliş - Fiyatı 21,24 TL ... . Kitabın Orijinal Adı : The Originals #1 - The Rise. Yazarı : Julie Plec. Çevirmeni : Ebru Sürmeli. Yayınevi : GO! Kitap. Sayfa Sayısı : 304. "AİLE GÜÇTÜR.". Herkese merhaba! 16.50 TL. Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi. 30 TL. Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zama ... The Originals Yükseliş-Julia Plec | Kitap Sözleri ... . 30 TL. Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi. Julie Plec. Aile Güçtür. Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi. En bi sevdiğim dizinin kitabıyla karşınızdayım : The Originals! Aslında kitabın diziyle bir alakası yok. Kitap 18. yüzyılda geçiyor, dizi ise günümüzdeki hallerini anlatıyor. 21.24 TL. GO YAYINLARI , The Orıgınals Yükseliş için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 21 TL. The Originals - Yükseliş-GO! Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....