Papatyalar Çiçek Açtığında

Rahime Kevser Nurdoğan

Papatyalar Çiçek Açtığında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-18
YAZAR Rahime Kevser Nurdoğan
ISBN 6052152850
DOSYA FORMATI 8,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatımda kimseden karşılık beklemeden, gerçekleştirmek istediğim bir hayalim vardı; yazar olmak. Bu isteğimi gerçekleştirmek istememde en önemli faktör, insanlara umut olmak ve umudun önemini anlatmak istememdir. Çünkü umut var oldukça insanda var olacaktır. İnsanların yüzünde tebessüm belirmesi dileğiyle bütün sevdiklerime sunduğum bu kitabın hazırlanma sürecinde emeğini en çok sunan babam Bayram Nurdoğan’a ve annem Zeynep Nurdoğan’a teşekkürlerimi bir borç bilirim. Aynı zamanda çalışma sürecinde bana değer veren ve destek olan yakın arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Çalışmaya dayalı gerekli düzenlemeleri yapmaya özen gösteren çok sevdiğim ablam Fatma Canan Çavdar’a da teşekkürlerimi sunar, sizleri kitabın umut taşıyan sayfalarına emanet ederim. Şimdiden tüm okuyucularıma, okuma sürecinde gösterecekleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Papatyalar Çiçek Açtığında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Papatyalar Çiçek Açtığında.

... Nurdoğan, ilk eseri Papatyalar Çiçek Açtığında isimli kitabını okurların beğenisine sundu ... Papatya - agaclar.net | Forum ... . Tüm kültür bitkileri bilinemez. Fakat başkasının çiçek tarhında bir yerde, papatyadakiler gibi yaprakları olan parlak çiçek sepetleri gibi olacaksınız... - Ahmet Batman. Sesin çiçek açtırıyor ruhuma sevgilim, papatyalar güneş görmüş gibi oluyor... Açsın artık papatyalar, gönlüme bahar gelmiyor. - C.Usta. Papatya kokusuna sığdır hayallerini. Papatyalar genellikle yaz başında çiçek açar ... Deneme - Çıra Yayınları - Papatyalar Çiçek Açtığında ... . - C.Usta. Papatya kokusuna sığdır hayallerini. Papatyalar genellikle yaz başında çiçek açar. Çiçeğin çiçeklenme dönemi, sonbaharın ilk aylarına kadar sürer. Papatyalar tüm dünyada büyür ve ekimi ve bakımı oldukça kolaydır. Kullanılan drog: Papatya çiçekleri Flores Chamomille. Kendiniz de fark ettiğiniz gibi kubbemsi form çiçek olgunlaşınca oluşuyor, ilk açtığında çiçek başı düzdür. Kokulu çiçek açan türleri de yer alan Papatya'nın çiçek tablasının iç yapısı boşluk şeklini almıştır. Papatya Çiçeği bakımı. - Papatyalar balkonda bakılmalıdır....