Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi

Yrd. Doç. Dr. Özer Köseoğlu

Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Özer Köseoğlu
ISBN 6059929745
DOSYA FORMATI 4,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, son yıllarda kamu yönetimi kuramı ve felsefesini eleştirel bir bakışla yeniden ele alan ve bu alana esiptemolojik açıdan katkıda bulunan bir dizi kuram ve akım (Eleştirel Kamu Yönetimi ve Feminist Kamu Yönetimi gibi) ile reform politikası ve uygulamaları üzerinde etkileri olan ve YKİ'den farklı ilke ve değerleri öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen Devlet gibi) kavramsal ve kuramsal açıdan eleştirel bir gözle incelenmekte, kamu yönetimi disiplini içindeki yerleri değerlendirilerek kamu yönetimi kuramı ve reform politikalarına etkileri analiz edilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kamu Yönetiminde Paradigma ArayışlarıYeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi.

...ıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen ... Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları - Yrd. Doç. Dr. Özer... ... . Home ›. Details for: Kamu yönetiminde paradigma arayışları arayışları : yeni kamu işletmeciliği ve ötesi / editörler: Özer Köseoğlu 326 s. ; 24 cm.ISBN: 9786059929745.Subject(s): Kamu... 108.45 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi Dora Ba ... Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği... ... ... Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi Dora Basım Yayın ...öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen. Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi. Dora Basım Yayın. değerleri öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen. Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi Dora Basım Yayın ...öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen. DORA YAYINLARI tarafından yayınlanan Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi kitabını okumak ister misiniz? Kamu yönetiminde paradigma arayışları : yeni kamu işletmeciliği ve ötesi. ISBNp: 9786059929745. Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi. YKİ'den farklı ilke ve değerleri öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen. Kamu Yönetiminde Paradigma Arayışları Yeni Kamu İşletmeciliği ve Ötesi Dora Basım Yayın ...öne çıkaran bazı "alternatif" model ve yaklaşımlar (Kamu Değeri Yönetimi ve Neo-Weberyen....