Tarkan / Bayraktaki Canavar

Sezgin Burak

Tarkan / Bayraktaki Canavar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-20
YAZAR Sezgin Burak
ISBN 6054505463
DOSYA FORMATI 8,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hun İmparatoru Attilâ, oğulları ve kumandanlarıyla toplantı halindeyken, Kuzey Çin’in başkenti Kançu’ya giden Türk tacirlerin mallarının Çinli askerler tarafından yağmalandığını, tacirlerin askerler tarafından tutsak edildiğini, direnenlerin ise öldürüldüğü haberini alır. Bunun üzerine Attilâ, büyük oğlu Ellak’ı Çin’e elçi olarak göndermeye karar verir. Prens Ellak’ın Çin’e gideceğini önceden Çin imparatoruna bildirmek üzere atlı bir haberciyle mektup gönderilir. Fakat haberci henüz Alan topraklarındayken Bizanslılarla işbirliği yapan Alanlı haydutlar tarafından haince pusuya düşürülür. Saldırıyı gören TARKAN mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. TARKAN yanında kurdu ile birlikte Çin’e doğru yeni bir maceraya atılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarkan / Bayraktaki Canavar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarkan / Bayraktaki Canavar.

...in başkenti Kançu'ya giden Türk tacirlerin mallarının Çinli askerler tarafından yağmalandığını ... Tarkan / Bayraktaki Canavar, Sezgin Burak, Turkuvaz Kitap... ... ... Tarkan, Bayraktaki Canavar. LOT NO: 12. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Tarkan - Bayraktaki Canavar by Sezgin Burak, 9786054505463, available at Book Depository with free delivery worldwide. Tarkan - Bayraktaki Canavar : Tarkan. Paperback. Tarkan / Bayraktaki Canavar PDF İndir. Tarkan / Bayraktaki Canavar gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, t ... Tarkan - Bayraktaki Canavar - Kitap Sezgin Burak ... . Tarkan / Bayraktaki Canavar gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek... Tarkan - Bayraktaki Canavar. Yazar: Sezgin Burak Yayinevi: Turkuvaz Kitap. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. (Tanıtım Bülteninden). Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. TARKAN BAYRAKTAKİ CANAVAR,,Hun İmparatoru Attilâ, oğulları ve kumandanlarıyla toplantı halindeyken, Kuzey Çin'in başkenti Kançu'ya giden Türk tacirlerin malları. Tarkan Bayraktaki Canavar. ... Detaylı Bilgi için : Tarkan Bayraktaki Canavar Yazar : Sezgin Burak. Tarkan - Bayraktaki Canavar. Turkuvaz Kitap. Sezgin Burak. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya... Tarkan - Bayraktaki Canavar kitabını takas yaparak al. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. (Tanıtım Bülteninden). Tarkan - Bayraktaki Canavar kitabını ve özetini okumak için tıklayınız. | Tarkan - Bayraktaki Canavar isimli kitabının özetini ve Sezgin Burak yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Ad: Tarkan - Bayraktaki Canavar, Yazar: Sezgin Burak, Yayınevi: Turkuaz Kitapçılık Ve Yayıncılık, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kategoriler Çocuk Kitapları Çizgi Roman, Barkod: 9786054505463... Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya... TARKAN yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. Tarkan - Honoriya'nın Yüzüğü. 14,17 TL. Tarkan / Kuzey Canavarları. 11,81 TL. ...Mizah Dergisi Çarşaf Mizah Dergisi Canavar Mizah De...