Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak)

Fatih Murat Arsal

Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-25
YAZAR Fatih Murat Arsal
ISBN 6052064658
DOSYA FORMATI 7,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tüm ışıldayan güzelliğine rağmen,o da aldatılabilirdi! İncitilebilirdi! Kalbi kırılabilirdi!Ama gururu yüzünden asla altta kalamazdı! Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı.Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu!Gerçek niyetini kimse anlayamadı.Amacına erişebilmek için parasını,dayanılmaz güzelliğini, şaşırtan zekâsını veçekici vücudunu ortaya koydu. Bundan daha iyi plan olur muydu?Bir de duygularını ve arzularını gizleyebilseydi!***Hain planların bile eğlenceli olabileceği,nefes kesen tutkunun elle tutulabilir olduğubir FMArsal romanı daha!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak).

...fa: 496. Kağıt Cinsi: 1. Hamur. Boyut: 13 ... Kusursuz Plan (Zoraki Gelin Serisi 2) - Fatih Murat Arsal - PDF... ... .50x19.50 cm. %30. Zoraki Gelin Serisi 2 Kusursuz Plan-K. Kapak. Fatih Murat Arsal. Stokta yok. 1. Zoraki Gelin Serisi 2 Kusursuz Plan-K. Kapak. Müşteri Hizmetleri. Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak ... nedir yazıları veya şiirleri gibi sözleri veya resimleri Gelin Damat Stüdyo Pozları siteleri gibi benzer birçok forum konularını bulabilirsiniz. Kapak: --- Seçiniz ---- Karton Kapak Cil ... Olu Gelin Arka Plan - Bing ... . Kapak: --- Seçiniz ---- Karton Kapak Ciltli. Fiyat Aralığı 24.30 TL. Zoraki Gelin Serisi 2 Kusursuz Plan K. KapakZoraki Gelin Serisi 2 Kusursuz Plan K. Kapak - Tüm ışıldayan güzelliğine rağmen, o da aldatılabilirdi! İncitilebilirdi! Kalbi kırılabilirdi! Kusursuz Plan - Zoraki Gelin Serisi 2 [Fatih Murat Arsal] on Amazon.com. Kusursuz Plan - Zoraki Gelin Serisi 2 (Turkish) Hardcover - January 1, 2015. : Karton Kapak. Kağıt Türü. : 2. Hamur. %41. Kusursuz Plan Zoraki Gelin 2 Ciltli. Fatih Murat Arsal. Ephesus Yayınları. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. : Durum. Kalbi kırılabilirdi! Ama gururu yüzünden asla altta kalamazdı! Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu! Gerçek niyetini kimse anlayamadı. Roman (Yerli) > Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak). Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu! Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu! Amacına erişebilmek için parasını, dayanılmaz güzelliğini, şaşırtan zekasını ve çekici vücudunu ortaya koydu.Bundan daha iyi plan olur muydu? Fatih Murat Arsal. Tüm ışıldayan güzelliğine rağmen, o da aldatılabilirdi! İncitilebilirdi! Kalbi kırılabilirdi! Ama gururu yüzünden asla altta kalamazdı! Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu! Bundan daha iyi plan olur muydu? Bir de duygularını ve arzularını gizleyebilseydi! 2.Ha...