Ticaret Sözlüğü

Orhan Hançerlioğlu

Ticaret Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Orhan Hançerlioğlu
ISBN 9751404046
DOSYA FORMATI 6,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ticaret ve ticaretle ilgili Ekonomi ve Hukuk terimleri (Türkçe, Osmanlıca, Fransızca, Almanca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Latince karşılıklarıyla birlikte).

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ticaret Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ticaret Sözlüğü.

... ticarette, söz konusu olan ticari mal rizikolara karşı sigorta ettirilmiş olmaktadır ... E-Ticaret Sözlüğü | Dropship Türkiye ... . İngilizce dış ticaret terimler sözlüğü pdf. İhtiyaç duyanlar için İngilizce - Türkçe hazırlanmış dış ticaret terimleri ingilizce sözlük çalışmasını PDF olarak paylaşıyorum. Güncel Elektronik Ticaret Terimleri Sözlüğünde binlerce terimin güncel anlamlarına ulaşabilirsiniz. Online Elektronik Ticaret Terimleri Sözlüğü. Terim Arayın. Ticaret ve ticaretle ilgili Ekonomi ve Hukuk terimleri (Türkçe, Osmanl ... Ticari Terimler ve Gümrük Terimleri Sözlüğü-Http://www.ithalatihracat.... ... . Terim Arayın. Ticaret ve ticaretle ilgili Ekonomi ve Hukuk terimleri (Türkçe, Osmanlıca, Fransızca, Almanca, ıngilizce, ıtalyanca, ıspanyolca, Latince karşılıklarıyla birlikte). Türk Dili Sözlüğü. Orhan Hançerlioğlu. İhracat terimleri sözlüğü. Açık Sigorta Politikası - Deniz Sigorta firması her türlü aksiliği Açık Hesap - Güvenilir bir banka yaptığın ticaret hacminin çok daha üstünde kredi alabilme ya da. E-Ticaret Terimler Sözlüğü. E-Ticaret, Bilgisayar ve Genel Internet Terimleri Bilgi Bankası. veya toptancıdan mal tedarik ederek tüketiciye ulaşmasını sağlamak suretiyle yapılan bir ticaret şeklidir. Dünya dili olan İngilizce, dış ticaret ilişkilerinin olmazsa olmazıdır. Merak ettiğiniz kelimelerin veya metinlerin anlamlarını öğrenmek için İngilizce - Türkçe çeviri sözlüğü sitemizi mutlaka ziyaret edin. E-Ticaret Sözlüğü. 3D Secure. E-ticaret sisteminin mobil cihazlar için uygulanmış hali. Network. E-Ticaret Sözlüğü. Açık Anahtar (Public Key) Erişim (Access): Herhangi bir sistemi kullanmaya başlama, örneğin bir elektronik ticaret sistemine bilgisayar üzerinden...