Sevgi Masalı

Samed Behrengi

Sevgi Masalı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-08
YAZAR Samed Behrengi
ISBN 6056991424
DOSYA FORMATI 6,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile onun hizmetinde çalışan Koç Ali’nin öyküsü. Kendisinden başka kimseyi beğenmeyen, kimseyle arkadaş olmak istemeyen bu bencil prensesin tek oyun arkadaşı Koç Ali’dir. Günün birinde Koç Ali’nin prensese söylediği bir şey güzel kızı öyle kızdırır ki Koç Ali’yi saraydan attırır. Ondan sonra iyice yalnız kalır huysuz prenses ve hiçbir şeyle avunamaz. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Babasının çağırdığı hekimler prensesin hastalığına çare bulamaz. Tek çare, Sevgi Masalı’dır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevgi Masalı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevgi Masalı.

... Sevgi Masalı. Uzun, çok uzun bir zaman önce, ülkenin birinde bir padişah yaşıyordu ... Samed Behrengi - Sevgi Masalı › Ücretsiz PDF E-Kitap İndir, Kitap... ... . Bu padişahın yedi yaşında bir kızı vardı. Bu kitapta Samed Behrengi?nin iki masalı var: Sevgi Masalı ve Ah Masalı. Azerbaycanlı köylü çocuklarına rehberlik hizmetleri sunarken onlar için masallar yazdı. Bir Sevgi Masalı Lori Haskins Houran Beyaz Balina Yayınları 9786051883281 Lori Haskins Houran. 3. Sevgi Masalı Arya Yayıncılık 9789758491810 Samed Behrengi. Sepete At Hemen Al. g ... Sevgi Masalı E-Kitap Samed Behrengi - 2789786011490 ... . 3. Sevgi Masalı Arya Yayıncılık 9789758491810 Samed Behrengi. Sepete At Hemen Al. güzel bir sevgi masalı ilknuruma.. 7.13 TL. "Padişahım kızınıza baktım. Hastalığının ilacı Sevgi Masalı'dır. Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlattırırsanız, kızınızı kurtarabilirsiniz. Sevgi Perisi'nin Masalı. Yazan: fulyauysal on 4 Ekim 201614 Eylül 2017. Bir varmış bir yokmuş Bu durumu kimselere anlatamayan Sevgi perisi her akşam göl kenarında ağlamaya başlamış. sevgi masalı. şükela: tümü | bugün. karakterlerle, aşık koçali'si ve kendini beğenmiş padişah kızına dersini en güzel şekilde vermesiyle ve elbette mutlu sonuyla tam bir masal kitabı. behrengi serisini... Sevgi Masalı;Padişah kentteki bütün kuyumcuları getirtmiş ve kızının çelikçomağı'nın bir saatte hazırlanmasını buyurmuş. Sevgi Masalı - Samed Behrengi. Lisans / Fiyat: Ücretsiz. 6.24 TL. Fakat bir süre sonra gözlerine uyku girmez olur. Yaşlı, yabancı bir hekim, Prenses'i uykusuna kavuşturabileceğini söyler ve Sevgi Masalı burada başlar. Samed Behrengi. Sevgi Masalı, Padişah'ın güzeller güzeli kızı ve kızın hizmetçisi olan Koç Ali'nin öyküsü...Prenses, kimselerin kendisine layık olmadığını düşündüğü için Koç Ali'nin aşkını reddeder ve... Kitap Adı: Sevgi Masalı Yazar: Samed Behrengi Yayıncı: Can Çocuk Yayınları Sayfa Sayısı: 110. Sevgi Masalı'nda yazarın iki masalı var. Biri Sevgi Masalı, biri de Ah Masalı. Bunda kötü bir şey olmadığına inanır. Sevginin nesi kötü olabilir ki? diye düşünür. Çünkü dünyada ancak Sevgi Masalının derman olabileceği dertler vardır. Okuyucu Yorumları....