Hamileyim (2 Dvd Hediye)

Hamileyim (2 Dvd Hediye)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-07
YAZAR
ISBN 9752310148
DOSYA FORMATI 4,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Boyut Annelik Akademisi dizisine eklediği Hamileyim adlı rehber kitapla, yaşamlarının en önemli döneminde ebeveynlere destek olmaya devam ediyor. Üstelik kitabı alan herkese iki adet National Geographic Yaşama Yolculuk DVD'si hediye!Gebeliğin başlangıcı, gebelik ve doğum sürecinin tüm evrelerini adım adım anlatan Hamileyim, şimdiye kadar hazırlanmış en güvenilir ve en güncel rehber kitap niteliğinde. Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin editörlüğünde hazırlanan Hamileyim, anne karnında hayranlık uyandıran dönüşümü gözler önüne seriyor. 256 sayfadan oluşan ve tamamı renkli görseller, grafikler ve illüstrasyonlarla anlatılan hamilelik sürecine dair merak edilen her şeyi bulacaksınız. Hamileyim kitabında yer alan ayrıntılı ve açıklayıcı çizimler ile doğum eylemi ve doğumun bütün aşamalarını takip edebileceksiniz. Hamileyim, bir bebeğin tek bir hücreden insan bedenine dönüşümü ile anne bedeninde meydana gelen değişiklikler, hastalıklar, önlemler, gebelikte beslenme ve hamileliğin bütün evrelerine dair temel bir görsel rehber.Hamileyim kitabı ile birlikte ücretsiz sahip olacağınız 2 adet DVD'den oluşan Yaşama Yolculuk ise, tüm dünyada büyük ilgi gören bir National Geographic belgeseli. En ileri tıbbi görüntüleme teknikleri kullanılarak, üç boyutlu canlandırmalarla anne karnındaki yaşamı en ayrıntılı haliyle izleyeceğiniz Yaşama Yolculuk, sizi dokuz aylık bir yolculuğa çıkarıyor ve 240 dakikada özetlenen nefes kesici bir evrime davet ediyor.Tamamı resimli görsel rehber Hamileyim, hediyesi unutulmaz National Geographic belgeseli Yaşama Yolculuk DVD'leri ile; bebek sahibi olmayı düşünen anne adayları, anneler, tüm ebeveynler, tıp uzmanları ve öğrenciler için kaçırılmaması gereken bir eser.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hamileyim (2 Dvd Hediye) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hamileyim (2 Dvd Hediye).

...ut Yayın Grubu. Kazanacağınız Toplam Puan : 952 ... Hamileyim (2 DVD Hediye) - Sabiha Paktuna... | garantikitap.com ... .1 Puan. 132 TL. Üstelik kitabı alan herkese iki adet National Geographic Yaşama Yolculuk DVD'si hediye! Gebeliğin başlangıcı, gebelik ve doğum sürecinin tüm evrelerini adım adım anlatan Hamileyim... Üstelik kitabı alan herkese iki adet National Geographic Yaşama Yolculuk DVD'si hediye! Gebeliğin başlangıcı, gebelik ve doğum sürecinin tüm evrelerini adım adım anlatan Hamileyim... Hamileyim 2 Dvd Hediye, psikoloji-felsefe ve so ... Hamileyim (2 DVD Hediye) Kitabı ... ... Hamileyim 2 Dvd Hediye, psikoloji-felsefe ve sosyoloji kategorisinde ücretsiz kargo ve 119 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Hamileyim 2 Dvd Hediye. Mağaza: Fırsat Kapında. kitaphanen.com´da uygun fiyata Boyut Yayın Grubu markalı Hamileyim 2 Dvd Hediye 9789752310148 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Hamileyim 2 Dvd Hediye-Boyut Yayın G...