Altıncı Engel

Cem Tan

Altıncı Engel
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-24
YAZAR Cem Tan
ISBN 6052048627
DOSYA FORMATI 5,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir şey var içinde, kurtulmaya çalıştığın, beğenmediğin, tanımsız, yabancı bir varlık. Bozmuş seni, karalamış, potansiyelini göstermene fırsat vermemiş, alıkoymuş.Onu istemiyorsun. Kendi etini istemediğini, hayattan vazgeçtiğini bilmiyorsun. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor.Esrarengiz bir kitapla hayatının en büyük depremini yaşayan Fidan, içine düştüğü karabasandan kurtulmaya çalışıyor. Ancak bir şamanın bilgeliğiyle, ışık görmemiş derinliklere inmekten başka seçeneği yok.Orada geçmişinin hayaletlerini, ailesini, yuvasını bulacak.Karanlık yanını, kendisini bulacak. Kitaptan;“Sana o unuttuğun oluşu buldurmaya geldim. Yolu göstermeye geldim. Bil ki, unutmak için harcadığın zamandan daha çok acı geçecek üstünden. Hatırlarken, daha önce hiç yılmadığın kadar yılacaksın. Kaçacaksın. Yeniden denemek için cesur ol. Kendini unuttukça hızlanıp, hatırladıkça yavaşlayacak zaman. Kim olduğunu böylece anlayacaksın.” Fidan: “Elimdeki kitapla benzeşiyorduk. İkimizin de en karanlık yanı içimizdeki hikâyelerdi. İkimizin de zamanı kendine yetmiyordu. Elimde olmadan kitaba uydum, onun gibi davrandım. Kendi zamanımı genişletmeye, mitolojik hikâyeler kadar eskiye gitmeye başladım. On yılları aşıp bin yıllara, oradan yaratılışa uzandım. Esrarlı mitolojik metinlerin şifrelerini kendimi çözmek için kullandım.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Altıncı Engel i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Altıncı Engel.

...verişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 16:39 Amazon Türkiye ... Altıncı Engel | Download Pdf/ePub Ebook ... . Altıncı Engel İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 2018-10-24 yılında yayınlanan Altıncı Engel , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Altıncı Engel Yazarı Kimdir? Yukarıda 6052048627 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. 19.26 TL. Onu istemiyorsun. Kendi etini istemediğini, hayattan vazgeçtiğini bilmiyorsun. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ... Pandora - Altıncı Engel - Cem Tan - Kitap - ISBN 9786052048627 ... . O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. Cem Tan "İnsanın iki tarafı varsa eğer ve bir taraf mutluluk ise ben karanlık taraftayım. İnsana ilişkin hikâyeler de bu tarafta" diyor. Elbette, Altıncı Engel'in kahramanları da bu tarafta. Altıncı Engel Cem Tan Ceres Yayınları 9786052048627 Cem Tan. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. Esrarengiz bir kitapla hayatının en büyük depremini yaşayan Fidan, içine düştüğü karabasandan kurtulmaya çalışıyor. 10.92 €. Onu istemiyorsun. Kendi etini istemediğini, hayattan vazgeçtiğini bilmiyorsun. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. Esrarengiz bir kitapla hayatının en büyük depremini yaşayan Fidan, içine düştüğ...