1000 Kelime Türkçe-İngilizce Resimli Sözlüğüm

Kollektif

1000 Kelime Türkçe-İngilizce Resimli Sözlüğüm
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-19
YAZAR Kollektif
ISBN 6051243115
DOSYA FORMATI 3,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar için harika bir klavuz! Resimli Sözlüğüm'de hepsi resimli tam 1000 kelime var. Bu resimli sözlük sayesinde çocuklar, küçük yaştan itibaren çok sayıda kelimeyi rahatça öğrenebilecek. Adım adım hem Türkçe hem de İngilizce sözcük dağarcıkları gelişecek! Canlı renkleriyle birbirinden güzel resimlerle çocuklar; hayvanları, bitkileri, farklı coğrafyaları, meslekleri ve günlük hayatla ilgili pek çok nesneyi tanıyacak. Ayrıca kitabın her sayfasında başını derde sokan küçük köpeği bulmaya çalışırken çok eğlenecekler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 1000 Kelime Türkçe-İngilizce Resimli Sözlüğüm i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 1000 Kelime Türkçe-İngilizce Resimli Sözlüğüm.

...lizce kelime, İngilizce kelimelerin okunuşu, İngilizce dilinin en önemli kelimeleri ... İngilizcede En Çok Kullanılan 1000 Kelime, Anlamları ve Örnek... ... . gibi basılı materyallere göre daha az sayıda, ortalama 600 civarında İngilizce kelime kullanılıyor. ***En sık kullanılan İngilizce a ile başlayan kelimeler ve Türkçe anlamları dictionary - sözlük. did - yaptı. didn't - yapmadı. İngilizce öğrenmek istiyorsanız ve henüz başlangıç seviyesinde iseniz aşağıdaki kelimeleri mümkün olduğu kadar hızlı öğrenmelisiniz. İngilizce. Türkçe. Örnek Cümle. Resimli Sözlüğüm'de hepsi resimli tam 1000 k ... 1000 Kelime Türkçe İngilizce Resimli Sözlüğüm | Welcome Baby ... . İngilizce. Türkçe. Örnek Cümle. Resimli Sözlüğüm'de hepsi resimli tam 1000 kelime var. Bu resimli sözlük sayesinde çocuklar, küçük yaştan itibaren çok sayıda kelimeyi rahatça öğrenebilecek. Baskı Yılı: 2015. Dili: Türkçe / İngilizce. 11.72 €. Resimli Sözlüğüm'de hepsi resimli tam 1000 kelime var. Bu resimli sözlük sayesinde çocuklar, küçük yaştan itibaren çok sayıda kelimeyi rahatça öğrenebilecek. Adım adım hem Türkçe... İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. ⬤ İngilizce Sesli ve Resimli Kelimeler Sözlüğü ve Kelime kartları. Resimli Sözlüğüm'de hepsi resimli tam 1000 kelime var. Bu resimli sözlük sayesinde çocuklar, küçük yaştan itibaren çok sayıda kelimeyi rahatça öğrenebilecek. Adım adım hem Türkçe hem de İngilizce... Bu Ürün Toplam 3 Adet Satılmıştır. Stokta Yok. 1000 Kelime Türkçe İngilizce Resimli Sözlüğüm - Kollektif. Ana sayfa. Türkçe Kitaplar. 1000 Kelime Türkçe - ingilizce resimli sözlüğüm. YAZAR: Cecile Marbehant. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "İNGİLİZCE DEKİ EN ÖNEMLİ 1000 KELİME". grape gun habit half hand handsome hate health hear heart heavy İNGİLİZCE...