Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler

Muammer Yılmaz

Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-17
YAZAR Muammer Yılmaz
ISBN 6059853668
DOSYA FORMATI 6,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Milletlerin hafızası hayatın kendisi olan Tarih,aynı zamanda sosyal bir labaratuardır. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Çünkü durmaksızın not alır, bir kamera gibi kaydeder, asırlar geçsede silinmeyen izler bırakır. Tarihde ders ve ibret levhaları yanında ilginç,acıklı ve gülünç olaylarda boy boy sıralanır. Bu olaylar, hafızayı canlandıran ve gelecek nesillere bir iz,bir ışık olacak (olan) hayatın gerçekleri,bir bakıma aynalarıdır. Bu tarih aynasından ders ve ibret almak da aklın ve ilmin icabıdır. Bu kısa çalışmamız; pek çok olayın hikaye ve roman tadında anlatıldığı, dimağımızı tatlandırıp,düşündürecek sevinç, hüzün,hayret ve ibretlerin sergilendiği ilginç Anekdotlardan oluşmuştur. Ambarımızı doldurduğumuz bu Anekdotlar arasında nostalji bir geziye çıkmak istiyorsanız, biz de buyrun diyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler.

...nda sosyal bir labratuardır. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken ... Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler | Kitapjo.com ... ... Muammer Yılmaz. Kitap Tanıtımı. Milletlerin hafızası hayatın kendisi olan Tarih, aynı zamanda sosyal bir labratuardır. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi)... Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikay ... Çıra Çocuk Yayınları | Tarih Ambarı - Altın Çocuklara Altın Hikayeler ... . Tarihin hafızası çok güçlüdür. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler. Yazar. Mesut Kaynacı tarafından 08/10/2016 tarihinde (3 yıl önce) saat 11:53'de oluşturuldu. kitaphanen.com´da uygun fiyata Çıra Yayınları markalı Tarih Ambarı Altın Çocuklara Altın Hikayeler 9786059853668 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitaplar. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih ilmi mazisini inkar edenleri ikaz ederken. devlet... 8.91 TL. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. 11.25 TL. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür. Muammer Yılmaz. Milletlerin hafızası hayatın kendisi olan Tarih,aynı zamanda sosyal bir labratuardır. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken... 15 TL. Devleti idare etmenin de altın anahtarı olan Tarih (ilmi) mazisini inkar edenleri ikaz ederken, devlet adamlarınada yol gösterip kılavuzluk eder. Tarihin hafızası çok güçlüdür....