Göz Kırpan Yıldız

Nural Birden

Göz Kırpan Yıldız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-30
YAZAR Nural Birden
ISBN 6052374641
DOSYA FORMATI 12,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kerem’e babası doğum gününde bir teleskop hediye eder. Kerem Teleskopuyla gökyüzünü izlerken maceralı bir uzay yolculuğuna çıkar. Yıldızların arasında seyahat ederken sistemdeki gezegenleri tanıyan Kerem onların özelliklerini de öğrenmeye başlar.Göz Kırpan Yıldız, çocukların uzay ve gezegenler hakkında bilgi ve öğrenimini sağlayan renkli resimlerle dolu öğretici özellikte bir kitaptır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Göz Kırpan Yıldız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Göz Kırpan Yıldız.

...ayy Göz kırpan yıldızlar Anlatırlar her ... Göz Kırpan Yıldız - Nural Birden Akca Kitap - Köln Kütüphane ... ... En güzel masal /göz kırpan yıldız. Göz Kırpan Yıldız kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Göz Kırpan Yıldız 1980 yılında Tatbiki Güzel Sanatlar Grafik Bölümü'nü iren Nural Birden çizerlik hayatına Miliyet Çocuk Prgisi'nde başladı. Göz Kırpan Yıldız, çocukların uzay ve ... Göz Kırpan Yıldız - Nural Birden | Kitapaktif.com ... . Göz Kırpan Yıldız, çocukların uzay ve gezegenler hakkında bilgi ve öğrenimini sağlayan renkli resimlerle dolu öğretici özellikte bir kitaptır. Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 36... Göz Kırpan Yıldız, çocukların uzay ve gezegenler hakkında bilgi ve öğrenimini sağlayan renkli resimlerle dolu öğretici özellikte bir kitaptır. Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 34......