Eşitsiz Bir Toplumda ÇocuklukÇocuğun İyi Olma Halini Anlamak

Pınar Uyan Semerci

Eşitsiz Bir Toplumda ÇocuklukÇocuğun İyi Olma Halini Anlamak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-09
YAZAR Pınar Uyan Semerci
ISBN 6053992349
DOSYA FORMATI 11,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bukitap yayına hazırlanırken, yukarıdaki haber çalışma dosyamızın ilk sayfasında yer alıyordu. Ne yazık ki bu haber, ne ilk ne de son. Ancak biz bu haberlerin acısına alışmak, yaşananları olağanlaştırmak istemiyoruz. Toplum ve devlet olarak sorumluluğumuzu yerine getiremediğimize dair çok açık bir kanıt bu. Bu kanıtı hepimiz için görünür kılmak ve “bir kez daha olmaması için ne yapmalıyız” sorusunu hep canlı tutmak istiyoruz. İşte bu kitap, bu çabaya dair ufak bir adım. Kitapta amacımız, çocukların ‘iyi olma hali’ yaklaşımı çerçevesinde yaşam hakkı başta olmak üzere tüm haklarını sağlamanın toplumun en temel görevi olduğu fikrini vurgulamak. Çalışmamızı bir tartışma başlatması ve farklı saha çalışmaları yapılmasına ve sonrasında bunları destekleyecek sosyal politikalar geliştirilmesine yol açması dileğiyle dikkatlerinize sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eşitsiz Bir Toplumda ÇocuklukÇocuğun İyi Olma Halini Anlamak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eşitsiz Bir Toplumda ÇocuklukÇocuğun İyi Olma Halini Anlamak.

...Olma Halini Anlamak. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız ... Eşitsiz Bir Toplumda Çocukluk - Çocuğun İyi Olma Halini Anlamak ... . Bildirimlere İzin Ver! Ekstra İndirim ve Kampanyalardan Anında Haberdar Olun. Daha Sonra Evet. {alanadi} masaüstü bildirimlerine ekleyin. {alanadi} özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Daha Sonra Evet. 28.80 TL. Eşitsiz Bir Toplumda Çocukluk Çocuğun İyi Olma Halini Anlamak - Bu kitap yayına hazırlanırken, yukarıdaki haber çalışma dosyamızın ilk sayfasında yer alıyordu. Kitapta amacımız, çocukların 'iyi olma hali` yaklaşımı çerçeve ... Eşitsiz Bir Toplumda Çocukluk ... . Kitapta amacımız, çocukların 'iyi olma hali` yaklaşımı çerçevesinde yaşam hakkı başta olmak üzere tüm haklarını sağlamanın toplumun en temel görevi olduğu fikrini vurgulamak. Eşitsiz Bir Toplumda Çocukluk. ISBN / SKU: 978-605-399-234-9. Ağustos 2012 | 276 sayfa | 21X29. İKİNCİ KISIM İyi Olma Hali Alanları Çerçevesinde Araştırma Bulguları. Let us know what's wrong wit...