Dinle Küçük Adam

Wilhelm Reich

Dinle Küçük Adam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-02
YAZAR Wilhelm Reich
ISBN 6055248215
DOSYA FORMATI 3,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sana küçük adam,sıradan insan diyorlar,yeni bir çağ,sıradan insan çağı başladı diyorlar.Bunu söyleyen sen değilsin küçük adam.Onlar söylüyor bunu,büyük ulusların başbakanları,koltuklanmış işçi liderleri,burjuvazinin tövbekar evlatları,devlet adamları söylüyor sana bunu.Geleceğini eline veriyor,geçmişinden hiç sual etmiyorlar.Korkunç bir geçmişin mirasçısın sen küçük adam.Mirasın,avucunun içinde alev alev yanan bir elmastır.Bunu sana söyleyen,benim;beni dinle.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dinle Küçük Adam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dinle Küçük Adam.

...eserinden... wilhelm reich'in kitabıdır ... Dinle Küçük Adam - GittiGidiyor ... . (bkz: wilhelm reich) tıp eğitimi almış ve freud'un baş yardımcılığını yapmıştır. cinsellik üzerine önemli yapıtları vardır. dinle küçük adam, bu yazarın okuduğum ilk kitabıdır... Wilhelm Reich. Freudçu Marksizmin kurucusu Wilhelm Reich 1897'de Avusturya - Macaristan İmparatorluğu'nda doğdu. Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ruh çözümlemesi çalışmaları yaptı. Başka bir deyişle Reich "Dinle Küç ... Dinle Küçük Adam - Wilhelm Reich ... . Başka bir deyişle Reich "Dinle Küçük Adam" ile bireyin kitleler içindeki yalnızlığı ve değersizliğine ve korkaklığına baş kaldırının sancılarını çığlıklaştırmıştır. Wilhelm Reich'in Dinle Küçük Adam (Rede an den kleinen Mann ), adlı yapıt...